سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۸

کمک بیش از ۲۲ میلیارد ریالی مردم خراسان جنوبی به نیازمندان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان از کمک ۲۲ میلیارد و ۹۶۵ میلیون ریالی مردم به نیازمندان در ماه مبارک رمضان در خراسان جنوبی خبرداد.
کمک بیش از ۲۲ میلیارد ریالی مردم  خراسان جنوبی به نیازمندان
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سلم آبادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: کمک های مردم به نیازمند نسبت به مدت مشابه سال قبل که 1 میلیارد و 935 میلیون ریال بوده است 16 درصد رشد داشته است. 
وی افزود: برای طرح اطعام و سبد غذایی مبلغ 15 میلیارد و 300 میلیون ریال کمک جمع آوری شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که مبلغ 10 میلیارد و 661 میلین ریال کمک جمع اوری شده است 43 درضد رشد داشته است.
سلم آبادی گفت: برای کمک به مردم فلسطسن در روز قدس مبلغ 93 میلیون و 407 هزار ریال جمع آوری شده است هم چنین تعداد 2 هزار و 165 نفر یرای طرح جذب حامی در این طرح شرکت کردند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)  استان اظهار کرد: کل مبلغ جمع آوری شده در این طرح ها 22 میلیارد و 965 میلیون ریال بوده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل که 1 میلیارد و935 میلیلون ریال بوده است 16 درصد رشد داشته است.
وی بیان کرد:  اطعام، سبد غذایی، همیاران مولا،کمک برای مردم فلسطین و جذب حامی از جمله برنامه های تدارک دیده شده برای ماه مبارک رمضان بوده است.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۳۸۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کمیته امداد , اطعام