چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۴
از سوی بانک ملی ایران

2 دستگاه آمبولانس به دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اهدا شد

2 دستگاه آمبولانس از سوی بانک ملی ایران به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بیرجند اهدا شد.
2 دستگاه آمبولانس به دانشگاه علوم پزشکی بیرجند اهدا شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، مدیر امور شعب بانک ملی خراسان جنوبی روز چهارشنبه در آیین اهدای این آمبولانس ها که با حضور مسئولان استانی برگزار شد گفت: این 2 دستگاه آمبولانس برای ایجاد عدالت اجتماعی و از محل منابع قرض الحسنه به مبلغ سه میلیارد ریال تامین شده است.
حمید دهباشی ادامه داد: بانک ملی سال گذشته برای استفاده هرچه بهتر از منابع قرض الحسنه اقدامات عام المنفعه را در حوزه های مختلف توسعه مدارس، کمک به زندانیان غیرعمد و مسایل بهداشتی انجام داده که اهدای این 2 دستگاه آمبولانس از کمک های بهداشتی است.
وی گفت: از سال 92 تاکنون مدرسه شهدای بانک ملی با اعتبار سه میلیارد ریال به بهره برداری رسیده و در آزادسازی زندانیان غیرعمد هم مبلغ 500 میلیون ریال مشارکت شده است.
وی افزود: مشارکت در ساخت مرکز بهداشت به مبلغ یک میلیارد ریال و مدرسه استثنایی 2.5 میلیارد ریال از دیگر اقدام های خیرخواهانه بانک ملی در استان بوده است.
مدیر امور شعب بانک ملی خراسان جنوبی با بیان اینکه در این مدت 2 میلیارد ریال در مدرسه باغشهر اسلامیه فردوس هزینه شده است گفت: 750 میلیون ریال هم به مدرسه ای در سرایان اختصاص دادیم که به زودی تامین اعتبار خواهد شد.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۳۹۶
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آمبولانس , دانشگاه علوم پزشکی بیرجند