چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۵
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت:

بازسازی سالن علامه فرزان نیازمند ۲.۵ میلیارد تومان اعتبار است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: بازسازی سالن علامه فرزان بیرجند نیازمند دو و نیم میلیارد تومان اعتبار است.
بازسازی سالن علامه فرزان نیازمند ۲.۵ میلیارد تومان اعتبار است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ محبی مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی گفت:پس از آتش‌سوزی سالن علامه فرزان بیرجند در بهمن‌ ماه سال گذشته با توجه به عنایت و توجه استاندار خراسان جنوبی کار بازسازی این سالن آغاز شد.
وی با اشاره به اینکه در حوزه اعتبار لازم برای بازسازی سالن علامه فرزان نیز همکاری لازم صورت گرفته است،افزود:پروژه بازسازی سالن علامه فرزان دو و نیم میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
محبی گفت:البته تا زمان بازسازی و تحویل مجدد سالن علامه فرزان نهایت تلاش خود را می‌کنیم تا هنرمندان استان برای اجرای برنامه‌های خود در بیرجند با مشکل خاصی مواجه نشوند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی افزود:سالن علامه فرزان در بازسازی افزایش ظرفیت خواهد داشت و در نهایت ظرفیت آن به ۶۰۰ نفر خواهد رسید که این مهم بسیاری از نیازهای استان را در حوزه‌های مختلف برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری پوشش خواهد داد.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر کار سقف سالن به اتمام رسیده است،اظهار کرد:همچنین در بازسازی بسیاری از نواقص گذشته رفع شده و برای معلولین مناسب‌سازی خواهد شد.
محبی گفت:طبق قولی که توسط پیمانکار پروژه داده شده است سالن علامه فرزان در اسفندماه سال جاری تحویل داده می‌شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی افزود:همچنین سالن گلبانگ شهر بیرجند نیز جهت بازسازی تخریب شده تا پس از اتمام بازسازی هنرمندان خراسان جنوبی و بیرجند در فضای مناسب تری از این سالن استفاده کنند.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۴۱۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آمفی تئاتر , سالن علامه فرزان