پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۲
مدیر ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی خبرداد

اقامه نماز عید فطر در هزار مسجد خراسان جنوبی

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی از اقامه نماز عید سعید فطر در بیش از هزار مسجد و مصلی استان خبر داد .
اقامه نماز عید فطر در هزار مسجد خراسان جنوبی
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام حسین کمیلی، مدیر ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی اظهار کرد: نماز عید فطر در مناطقی که روحانی مستقر،‌ طرح هجرت، اعزامی و تبلیغی دارند اقامه خواهد شد .
وی افزود: نماز عیدفطر در بیرجند به امامت آیت الله سیدعلیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در مصلی المهدی اقامه می‌شود .
مدیر ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی با بیان اینکه مردم برای اقامه نماز عید سعید فطر ساعت ۶:۳۰ صبح در مصلی المهدی بیرجند حضور داشته باشند، تصریح کرد: نماز عید فطر ساعت ۷ صبح اقامه خواهد شد .
کمیلی ادامه داد: بهتر است مردم بیرجند برای حفظ عظمت نماز عید فطر به صورت متمرکز در مصلی المهدی حضور یافته و نماز را به صورت باشکوه به امامت امام جمعه بیرجند و نماینده ولی فقیه در استان اقامه کنند .
وی با بیان اینکه نماز عید فطر، تجلی شکوه روزه داری یک ماهه روزه داران است، اظهار کرد: به دلیل ازدحام جمعیت ممکن است مردم با کمبود زیرانداز مواجه شوند که بهتر است زیراندار و مهر به همراه داشته باشند .
مدیر ستاد اقامه نماز خراسان‌جنوبی در مورد زکات فطره، بیان کرد: مومنان در مرحله نخست نیازمندانی که در فامیل و یا همسایگی خود دارند، در اولویت دادن فطریه قرار دارند .
کمیلی یادآور شد: توصیه می‌کنیم روزه داران زکات فطره خود را به صندوق‌های کمیته امداد و بهزیستی واریز و از دادن این مبالغ به صندوق‌هایی که ناشناخته هستند پرهیز کنند .
 

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۴۲۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نماز , عید فطر