پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۶
مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی:

فطریه مردم خراسان جنوبی روز عید فطر به حساب مددجویان واریز می‌شود

مدیرکل کمیته امداد خراسان جنوبی گفت: برای نخستین بار قرار است مبالغ فطریه در حضور مردم و اصحاب رسانه شمارش شده و در همان روز به حساب مددجویان واریز شود.
فطریه مردم خراسان جنوبی روز عید فطر به حساب مددجویان واریز می‌شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، رضا سلم‌آبادی اظهار داشت: امسال برای اولین بار مقرر شده مبالغ جمع‌آوری شده فطریه در روز عید سعید فطر بلافاصله بعد از نماز عید در محل مصلی المهدی(عج) بیرجند با حضور مردم، مسئولان و اصحاب رسانه شمارش شود.
وی افزود: لیست تعدادی از مددجویان و خانواده‌های ایتام آماده شده تا مبالغ در همان روز جمعه به حساب آنها واریز شود و طبق هماهنگی‌های انجام شده با صندوق ولایت مقرر شده است این صندوق در روز عید فطر دایر بوده تا فرایند واریز به حساب مددجویان در همان روز عید فطر انجام شود.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: احتمالاً همه مردم فطریه و کفاره خود را در همان صبح روز عید فطر داخل صندوق‌ها نمی‌اندازند اما همکاران ما پیش‌بینی کردند که در این روز تا پایان شب صندوق‌ها در محل‌های مختلف دایر باشند تا مردم بتوانند کفاره خود را پرداخت کنند.
سلم‌آبادی افزود: در روز بعد از عید فطر که تعطیل خواهد بود نیز همکاران کمیته امداد آمادگی جمع‌آوری مبالغ را دارند و اقدامات بعدی در روزهای آینده جمع‌بندی و گزارش می‌شود.
وی با بیان اینکه امسال هزار و 446 پایگاه جمع‌آوری فطریه و کفاره در استان خراسان جنوبی در نظر گرفته شده است اظهار داشت: سال گذشته 950 میلیون تومان فطریه و کفاره در استان جمع‌آوری و در بین نیازمندان توزیع شد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی افزود: هزار و 498 نفر برای جمع‌آوری زکات فطریه و کفاره در پایگاه‌های کمیته امداد همکاری دارند.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۴۲۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کمیته امداد , فطریه