پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۹
اخبار ورزشی ۲۴ خرداد

تجلیل از برترین‌های مسابقات شطرنج جام رمضان قاینات/ "فدویان" قهرمان مسابقات فوتسال بانوان جام رمضان بیرجند شد

مسابقات قهرمانی شطرنج "جام رمضان" شهرستان قاینات با شرکت ۳۲ ورزشکار در رده سنی آزاد و رقابت ۱۰ تیم ادارات شهر قاین در خانه معلم برگزار شد.
تجلیل از برترین‌های مسابقات شطرنج جام رمضان قاینات/ "فدویان" قهرمان مسابقات فوتسال بانوان جام رمضان بیرجند شد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، اردوی مرحله نهایی آمادگی کشتی آزاد و فرنگی رده‌های سنی خردسالان و نونهالان خراسان‌جنوبی در سالن ورزشی شهید کوشه‌ای بیرجند در حال برگزاری است.
در این اردو تعداد ۶۰ آزادکار رده‌های خردسال و نونهال و ۴۰ فرنگی‌کار نونهال و خردسال به همراه تیم کشتی شهرداری مشهد مرکز خراسان‌رضوی زیر نظر ۸ مربی خراسان‌جنوبی و ۳ مربی اعزامی از مشهد با آخرین تکنیک‌ها و تاکتیک‌های این رشته ورزشی آشنا می‌شوند.
آخرین مرحله اردوی کشتی‌گیران فرنگی و آزادکار خراسان‌جنوبی و رضوی از روز گذشته آغاز شده و تا ۲۶ خرداد ماه ادامه می‌یابد و در پایان ۴۸ کشتی‌گیر برتر اوزان مختلف برای اعزام به مسابقات قهرمانی کشور انتخاب می‌شوند.
مسابقات قهرمانی کشتی نونهالان کشور از ۱۰ تا ۱۵ تیرماه به میزبانی استان لرستان در شهر خرم‌آباد برگزار می‌شود و رقابت‌های کشتی خردسالان ایران نیز دهه آخر تیرماه به میزبانی آذربایجان غربی در شهر ارومیه می‌باشد.
"فدویان" فاتح مسابقات فوتسال جام رمضان بیرجند شد/ساجدنیا خانم گل رقابت‌ها
پرونده مسابقات قهرمانی فوتسال"جام رمضان" بانوان شهرستان بیرجند به خط پایان رسید.
در این دوره از مسابقات پنج تیم فوتسال به صورت دوره‌ای در سالن ورزشی شهیدین قاسمی بیرجند در مصاف با یکدیگر به رقابت پرداختند.
 فوتسال کالای ورزشی فدویان با مربیگری خانم کدخدازاده بر سکوی نخست مسابقات "جام رمضان" بانوان بیرجند ایستاد، تیم مجمع خیرین ورزش‌یار خراسان‌جنوبی با سرمربیگری صفورا کدخدازاده و مربیگری ساناز کمالی نایب‌قهرمان شد و فوتسال عفاف با مربیگری طاهره دهقان به مقام سوم رقابت‌ها دست یافت.
 فاطمه ساجدنیا با ۱۶ گل زده به عنوان خانم گل مسابقات فوتسال جام رمضان بانوان شهرستان بیرجند معرفی شد، سمیه فلاحی‌نسب و عاطفه برقی نیز هر کدام با ۱۰ گل به عنوان گل زن برتر انتخاب شدند.
"معیارسازه‌شرق" بر سکوی قهرمانی مسابقات والیبال جام رمضان بانوان بیرجند ایستاد
پرونده مسابقات والیبال "جام رمضان" بانوان شهرستان بیرجند یادواره سرداران و ۲ هزار شهید خراسان‌جنوبی با انجام ۱۳ بازی بسته شد.
 این دوره از مسابقات با شرکت ۷ تیم و سرپرستی فنی زهرا محمدزاده در دو گروه به صورت دوره‌ای از ۶ تا ۲۴ خردادماه در سالن ورزشی راهداران بیرجند برگزار شد.
 تیم معیارسازه‌شرق بر سکوی قهرمانی مسابقات والیبال"جام رمضان" بانوان بیرجند ایستاد، دانشگاه بیرجند به نایب‌قهرمانی رقابت‌ها دست یافت و تیم ایران اسپرت به مقام سوم رسید و طی مراسمی با حضور مسؤولان اداری و ورزشی با اهداء کاپ و مدال قهرمانی مورد تجلیل واقع شدند.
"الغدیر" کاپ قهرمانی مسابقات فوتسال جام رمضان نهبندان را بالای سر برد
 مسابقات فوتسال "جام رمضان" نوجوانان شهرستان نهبندان گرامیداشت سرداران و ۲ هزار شهید خراسان‌جنوبی با شرکت هشت تیم در سالن ورزشی امامت به صورت دوره‌ای برگزار شد.
تیم فوتسال "الغدیر" نهبندان بر سکوی نخست این دوره از مسابقات ایستاد، تیم کفش تک نایب‌قهرمان شد و والیبال علوی شوسف در جایگاه سوم قرار گرفت و طی مراسمی با حضور مدیران اداری و ورزشی از برترین‌ها با کاپ و حکم قهرمانی و هدایای ارزنده‌ای تقدیر شد.
تجلیل از برترین‌های مسابقات شطرنج"جام رمضان" قاینات
مسابقات قهرمانی شطرنج "جام رمضان" شهرستان قائنات با شرکت ۳۲ ورزشکار در رده سنی آزاد و رقابت ۱۰ تیم ادارات شهر قاین در خانه معلم برگزار شد.
تیم اداره آموزش پرورش قاینات با کسب ۱۳/۵ امتیاز قهرمان مسابقات شطرنج بخش تیمی ادارات شد، تیم نیروگاه سیکل ترکیبی شهید کاوه با ۱۲/۵ امتیاز مقام دوم را کسب کرد و تیم اصناف با کسب ۱۲ امتیاز به مقام سوم رقابت‌ها دست یافت، تیم‌های بانک مسکن و شهرداری قاین نیز صاحب کاپ اخلاق رقابت‌ها شدند.
در بخش انفرادی مسابقات قهرمانی میزهای چهارگانه شطرنج ادارات قاینات نیز در میز یک رقابت‌ها کاظم عسکری از شبکه بهداشت با ۵ امتیاز، از میز ۲ رقابت‌ها محمود آقایی از آموزش پرورش با ۵ امتیاز، از میز ۳ رقابت‌ها روح‌الله گلی از دبیرستان شاهد ابرار با ۴/۵ امتیاز و از میز ۴ رقابت‌ها علی‌محمد پور از اصناف (پوشاک عباسی) با ۵ امتیاز به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.
امیرحسین چدانی در بخش مسابقات شطرنج "جام رمضان" آزاد آقایان قهرمان شد، علی چوپانی و علیرضا عسکری مقام دوم و سوم رقابت‌ها را به دست آوردند و در بخش بانوان نیز مهرنوش آرمند مقام اول را کسب کرد و فاطمه خزائی نایب‌قهرمان شد.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۴۲۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , جام رمضان , فوتسال