شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰
جانشین فرمانده پلیس راه خراسان‌جنوبی خبر داد

ترافیک روان جاده‌های خراسان‌جنوبی/ مصدوم شدن ۱۸ نفر در تصادفات روز گذشته

جانشین فرمانده پلیس راه خراسان‌جنوبی گفت: از روز گذشته تاکنون هفت فقره تصادف جرحی در محورهای استان رخ داده است که ۱۸ نفر در این تصادفات مصدوم شده‌اند.
ترافیک روان جاده‌های خراسان‌جنوبی/ مصدوم شدن ۱۸ نفر در تصادفات روز گذشته
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از فارس، حسین نیکمرد اظهار داشت: با توجه به ایام تعطیلات از روز گذشته شاهد افزایش تردد در محورهای استان بوده‌ایم و ‌اکنون شاهد ترافیک نیمه‌سنگین و روان در جاده‌های استان هستیم.
وی افزود: از روز گذشته تاکنون هفت فقره تصادف جرحی در محورهای استان رخ داده است که  18 نفر در این تصادفات مصدوم شده‌اند.
جانشین فرمانده پلیس راه خراسان‌جنوبی واژگونی سواری پیکان در جاده روستایی خلیران با 6 نفر مصدوم، برخورد تاکسی پژو با سواری پراید در کیلومتر 18 محور قاین- بیرجند با 4 نفر مصدوم و واژگونی سواری تیبا در محور ده‌محمد به طبس با 4 نفر مصدوم را از جمله این تصادفات اعلام کرد.
نیکمرد تصریح کرد: با توجه به پایان تعطیلات امروز شاهد افزایش حجم تردد در جاده‌های استان خواهیم بود و پرهیز از عجله و شتاب مهم‌ترین نکته‌ای است که باید مدنظر رانندگان باشد.
وی با تأکید بر لزوم رعایت قوانین و مقرارت و اجتناب از سرعت و سبقت غیرمجاز توسط رانندگان، گفت: از رانندگان درخواست داریم تا از سلامت وسیله نقلیه خود اطمینان کسب کنند و بستن کمربند ایمنی را جدی بگیرند.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۴۷۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ترافیک , پلیس راه