پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:

قرآن، بهترین دستورالعمل برای خودسازی است

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه تفکر قرآنی هیچ‌گاه نابود نمی‌شود، گفت: قرآن کامل‌ترین کتاب انسان‌سازی و بهترین دستورالعمل خودسازی است.
قرآن، بهترین دستورالعمل برای خودسازی است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام احمدرضایی، امروز 31 خرداد، در جمع فعالان قرآنی خراسان جنوبی اظهار کرد: باید معارف قرآن کریم را در زندگی پیاده کنیم.
وی قرآن را دریای عمیقی دانست که نمی‌توان تمام زیبایی‌هایش را کشف کرد و ادامه داد: این کتاب آسمانی بالاترین سرمایه برای انسان است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه باید همواره برای داشتن این نعمت شکر گذار خداوند باشیم، تصریح کرد: آشنایی با مبانی هویت‌بخش قرآنی و درک رموز این کتاب آسمانی از مهم‌ترین اموری است که باید همه مسلمانان مد نظر داشته باشند.
رضایی با بیان اینکه تفکر قرآنی هیچ‌گاه نابود نمی‌شود، اظهار کرد: باید معارف این کتاب مقدس را در زندگی پیاده کنیم.
وی گفت: بهترین بهره‌مندی از اوقات فراغت برای نوجوانان و جوانان در ایام تابستان، انس با کتاب زندگی ساز الهی قرآن کریم و شرکت در طرح‌های قرآنی است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: قرآن در نفقه دادن، ازدواج، حرام و حلال و تمامی مواردی که برای رشد و تکامل جسمی و روحی انسان نیاز است، برنامه دارد.
رضایی یادآور شد: قرآن یک انسان کامل را در ابعاد مختلف ترسیم می‌کند که از نظر روحی و نیز از نظر جسمی دارای ارزش است.
 
 

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۷۲۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اداره تبلیغات اسلامی , قرآن