سه شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۲
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان‌جنوبی:

زیرساخت‌های کنگره شهدا توسط دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی ایجاد شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری کنگره دو هزار شهید استان گفت: در این راستا همه دستگاه‌ها باید پای کار بیایند تا سریعتر زیرساخت‌های کنگره شهدا برگزار شود.
زیرساخت‌های کنگره شهدا توسط دستگاه‌های اجرایی خراسان جنوبی ایجاد شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، سیدمجتبی علوی‌مقدم پیش از ظهر امروز در کارگروه زیرساخت (گنجینه و موزه) کنگره ملی دوهزار شهید والامقام استان خراسان جنوبی اظهار داشت: شهدا چشم و چراغ ملت هستند بنابراین باید برای حفظ شأن و جایگاه شهدا و خانواده آنان تلاش کنیم.
وی با بیان اینکه شهدا حق بزرگی به گردن نظام دارند افزود: اگر توجه‌ای به این موضوعات نداشته باشیم و نتوانیم ارزش‌های دفاع مقدس را برای نسل جوان نهادینه کنیم برای شهدا هیچ کاری انجام نداده‌ایم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی بیان کرد: شأن و جایگاه شهدا می‌طلبد که از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم بنابراین اگر نیاز به پای کارآمدن باشد همه ما آمادگی داریم.
علوی‌مقدم تصریح کرد: کسانی که از دور مردم خراسان جنوبی را رصد می‌کنند آنها را مردمی متدین و پایبند انقلاب می‌بینند و نتیجه آن زمانی مشخص می‌شود که از نزدیک برپایی کنگره شهدا را به بهترین نحو مشاهده کنند.
وی با اشاره به برگزاری کنگره 2 هزار شهید استان خاطرنشان کرد: در این راستا همه دستگاه‌ها باید پای کار بیایند تا سریع‌تر زیرساخت‌های کنگره شهدا برگزار شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به 12 تیرماه سالروز سرنگونی هواپیمای مسافربری توسط آمریکا یادآور شد: این اقدام را محکوم می‌کنیم و مطمئن هستیم تلاش و همکاری مردم ایران نیز جنایات آمریکا را محکوم می‌کند و با توجه به آرمان‌های انقلاب اسلامی توطئه‌های آنان را خنثی خواهند کرد.
علوی‌مقدم با بیان اینکه شهدا مربوط به هیچ گروه و حزبی نیستند بلکه متعلق به همه مردم هستند اظهار داشت: امید است تمام تلاش مسئولان استان برای برپایی هرچه بهتر برگزاری کنگره شهدا صورت بگیرد.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۵۹۸۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کنگره ملی دوهزار شهید خراسان جنوبی , استانداری