سه شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۵
از ابتدای امسال تاکنون صورت گرفت؛

ایجاد 4 کارگاه اقتصاد مقاومتی زودبازده در قاین

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاینات گفت: از امسال تا کنون 60 کارگاه اقتصاد مقاومتی زود بازده به بانک معرفی که از این تعداد، چهار کارگاه به مبلغ 400 میلیون ریال تسهیلات دریافت کرده‌اند .
ایجاد 4 کارگاه اقتصاد مقاومتی زودبازده در قاین
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، حسن فخیم‌زاده اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون 60 کارگاه اقتصاد مقاومتی زود بازده در عرصه‌های پرورش بوقلمون، پرورش دام سنگین،کارگاه خیاطی و تولید گل آلوئه ورا به بانک‌های عامل معرفی شده که از این تعداد چهار کارگاه به مبلغ400 میلیون ریال تسهیلات دریافت کرده‌اند.
وی با اشاره به عملکرد بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاین از ابتدای امسال، اظهار کرد: شهرستان قاین از ظرفیت‌ها، مزیت‌های صنعتی، کشاورزی و علمی بسیار خوبی برخوردار است و می‌تواند نمونه‌ای مناسب برای اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی باشد.
مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاینات با بیان اینکه بسیج سازندگی در راستای محرومیت ‌‎زدایی و همچنین تحقق اقتصاد مقاومتی برنامه‌‌های مختلفی را اجرایی و خدمات متعددی را ارائه می‌دهد، تصریح کرد: هدف بسیج سازندگی اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی و خدمت‌رسانی به محرومان و رفع مشکلات روستاییان است.
فخیم‌زاده با اشاره به پروژه های افتتاحی از ابتدای سال، بیان کرد: قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی پس از بررسی و احصاء مشکلات در روستاها، روستای مهدی آباد در فاصله 45 کیلومتری قاین شناسایی و خانه محرومی شناسایی و توانست با کمک خیرین و گروه جهادی ظرف مدت 15 روز تعمیر و یک دستشویی و حمام به مبلغ 23 میلیون ریال را بسازد.
فخیم زاده با اشاره به پروژه‌های آماده بهره برداری در دهه کرامت، یادآور شد: این پروژه‌ها شامل افتتاح قنات کریزان، استخر ورنجان، استخر نیگ و استخر گوشیک است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۶۶۹۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , قاین , اقتصاد مقاومتی