دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶
حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی:

دشمن به دنبال ایجاد اسلام جدید در ایران است

نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمنان از چند سال پیش در کشور نفوذ کرده اند گفت: آن ها به دنبال این هستند که اسلام جدیدی در ایران به وجود آورند پس اگرمشکلات جزئی را برطرف نکنیم مشکل جدی به وجود می آورد.
دشمن به دنبال ایجاد اسلام جدید در ایران است
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام سیدعلیرضا عبادی عصر امروز در دیدار با اعضای شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان فردوس اظهار داشت: همه می دانند در اموری که مربوط به دنیا می شود، پیشگیری مقدم بر درمان است.
وی افزود: اگر در بدن زخمی ایجاد شود یا میکروبی نفوذ کند ابتدا دریک نقطه است اما کم کم به کل بدن سرایت می یابد و این موارد در مسائل سیاسی هم اینگونه است.
نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی ادامه داد: اگر در مقابل نفوذ سیاسی دشمن ایستادگی نکنیم، مانند اقدامات حزب بعث درهشت سال دفاع مقدس باید هزینه آن را بدهیم.
عبادی بابیان اینکه دشمنان از چند سال پیش در کشور نفوذ کرده اند گفت: آن ها به دنبال آن  هستند که اسلام جدیدی در ایران به وجود آورند پس اگرمشکلات جزئی را برطرف نکنیم مشکل جدی به وجود می آورد.
وی با بیان اینکه تا هر زمان میکروب دربدن یا انسان های فاسد در دنیا باشند باید با آن مبارزه کنیم افزود: اگرجوانها و زنان فاسق شوند آنگاه در جامعه بی حکومتی و بی غیرتی رواج پیدامی کند.
نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه کسانی که به ملت  کردند، چگونه می شود به آنها اعتماد کرد ادامه داد: در اسلام هیچ اثری مقدس تر و مهم تر از امر به معروف و نهی از منکر نیست و پیشگیری ها همیشه باید از خانواده ها و کلاسهای ابتدایی آغاز شود.


انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۶۸۷۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , نهی از منکر , امر به معروف