دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۳
اخبار ورزشی ۸ مردادماه

کشتی‌گیر خراسان‌جنوبی در اردوی تیم ملی/ رهاورد ۳ نشان رنگی کاراته‌کاهای استان از مسابقات بین‌المللی شیراز

«افتخاری‌مقدم» به اردوی آمادگی تیم ملی کشتی فرنگی امیدهای ایران انتخابی مسابقات جهانی ۲۰۱۸ رومانی پیوست و در رقابت‌های بین‌المللی سبک کیوکوشین کاراته شیراز ورزشکاران خراسان‌جنوبی ۳ مدال رنگی را به گردن آویختند.
کشتی‌گیر خراسان‌جنوبی در اردوی تیم ملی/ رهاورد ۳ نشان رنگی کاراته‌کاهای استان از مسابقات بین‌المللی شیراز
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، فدراسیون کشتی از فرنگی‌کار خراسان‌جنوبی برای شرکت در اردوی آمادگی تیم ملی دعوت به عمل آورد.
علیرضا افتخاری‌مقدم که در وزن ۷۲ کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی امیدهای کشور مدال رنگی رقابت‌ها را به سینه آویخت برای دومین‌بار راهی اردوی تیم ملی شد.
نخستین مرحله اردوی تیم ملی کشتی فرنگی امیدهای ایران برای شرکت در مسابقات جهانی ۲۰۱۸ رومانی از ۷ تا ۱۹ مردادماه جاری با شرکت ۳۱ نفر به میزبانی شهرستان سنندج مرکز استان کردستان برگزار می‌شود.
مدال‌های رنگی بر سینه کاراته‌کاهای خراسان‌جنوبی در شیراز نقش بست
در مسابقات قهرمانی بین‌المللی سبک کیوکوشین کاراته ساکامو ورزشکاران خراسان‌جنوبی خوش درخشیدند.
سیدمحمدرضا حسینی در وزن منفی ۳۵ کیلوگرم رده سنی خردسالان این ماراتن بین‌المللی با مدال طلا بر سکوی قهرمانی رقابت‌ها ایستاد و علی ابراهیمی با گردن‌آویز برنز مقام سوم رقابت‌ها را بدست آورد.
حسین عباسی در وزن منهای ۷۰ کیلوگرم بزرگسالان مسابقات بین‌المللی سبک کیوکوشین کاراته ساکاموتو شیراز با نشان نقره در جایگاه سوم رقابت‌ها قرار گرفت و علی حسینی در وزن اوپن بزرگسالان این دوره از مسابقات با کسب مدال برنز بر سکوی سوم ایستاد.
علی حسینی، حسین عباسی، امیرعلی ابراهیمی، محمد ابراهیمی، حسین‌ علی‌زهی با مربیگری و سرپرستی علی حسینی از شهرستان زیرکوه و قاین به نمایندگی از خراسان‌جنوبی در مسابقات بین‌المللی کیوکوشین کاراته ساکاموتو هماورد برترین‌ها شدند.
گفتنی است؛ مسابقات بین‌المللی سبک کیوکوشین کاراته ساکاموتو باحضور  ۱۲۰۰ ورزشکار از جمهوری اسلامی ایران و کشورهای عراق، اوکراین، ژاپن، افغانستان، پاکستان، آذربایجان، ترکیه و سوریه در دو بخش آقایان و بانوان در بخش‌های کاتا و کمیته به میزبانی استان فارس در شهر شیراز برگزار شد و علی حسینی داور شایسته خراسان‌جنوبی نیز قضاوت تعدادی از مسابقات را برعهده داشت.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۶۹۰۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تیم ملی , کشتی