دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰
رئیس هیات دو و میدانی خراسان جنوبی:

خراسان رضوی قهرمان مسابقات دو و میدانی لیگ منطقه 6 شد

رئیس هیات دو و میدانی خراسان جنوبی گفت: تیم خراسان رضوی، قهرمان مسابقات دو و میدانی نونهالان و نوجوانان دختر و پسر لیگ منطقه 6 کشور شد.
خراسان رضوی قهرمان مسابقات دو و میدانی لیگ منطقه 6 شد
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، علیرضا چاجی روز دوشنبه افزود: این مسابقات با حضور استان های خراسان رضوی، جنوبی، شمالی و سیستان و بلوچستان از پنجم تا هفتم مرداد ماه جاری در بیرجند برگزار شد.
وی اظهار داشت: تیم های خراسان جنوبی و شمالی به ترتیب مقام های دوم وسوم این مسابقات را کسب کردند.
رئیس هیات دو و میدانی خراسان جنوبی با بیان اینکه این مسابقات در 2 بخش نونهالان و نوجوانان پسر و دختر برگزار شد ادامه داد: پس از انجام مسابقات لیگ منطقه ای دو و میدانی در سطح کشور، پیروز این رقابت ها برای مسابقات آسیایی سال آینده آماده می شوند.
رئیس هیات دو و میدانی خراسان جنوبی گفت: تیم نونهالان در رده های سنی 10 تا 12 سال و تیم نوجوانان در رده های سنی 13 تا 17 سال هستند.
چاجی افزود: تیم خراسان جنوبی در بخش گروهی پسران و نیز در بخش انفرادی رتبه دوم این مسابقات را بدست آورد.
وی با اشاره به اینکه مرحله دوم مسابقات لیگ منطقه 6 دو و میدانی در بجنورد برگزار می شود یادآور شد: در بخش دختران هم تیم های خراسان رضوی، جنوبی و شمالی به ترتیب رتبه های نخست تا سوم را کسب کردند.
رئیس هیات دو و میدانی خراسان جنوبی گفت: مرحله سوم این رقابت ها در استان سیستان و بلوچستان برگزار می شود که در مجموع، هر تیمی که بیشترین امتیاز را در سه مرحله داشته باشد به مسابقات کشوری راه پیدا می کند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۶۹۰۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , دو و میدانی