سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۲
اخبار ورزشی ۹ مرداد ماه

اسکواش‌بازان خراسان‌جنوبی در لیست برترین‌های ایران/ اسکیت‌بازان استان در راه آسیایی شدن

«محسن‌زاده و خراشادی‌زاده» در لیست مستعدان و برگزیده‌های اسکواش پسر ۹ سال کشور قرار گرفتند و «احمدی‌مقدم و اعتمادی‌نیا» برای آسیایی شدن به اردوی تیم ملی اسکیت پیوستند.
اسکواش‌بازان خراسان‌جنوبی در لیست برترین‌های ایران/ اسکیت‌بازان استان در راه آسیایی شدن
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، اسکواش‌‌بازان نونهال خراسان‌جنوبی توسط کمیته استعدادیابی فدراسیون به عنوان برترین‌های ایران معرفی شدند.
حسن محسن‌زاده با مربیگری وحید احراری و سیدامیرمهدی خراشادی‌‌زاده با مربیگری رضا خراشادی‌زاده در رده سنی کمتر از ۹ سال خراسان‌جنوبی تحت پوشش کمیته ستادی فدراسیون اسکواش قرار می‌گیرند.
کمیته استعدادیابی فدراسیون اسکواش ۷ پسر مستعد و برگزیده سنین کمتر از ۹ سال کشور را معرفی کرد که ۲ نفرشان از خراسان‌جنوبی هستند.
تلاش اسکیت‌بازان خراسان‌جنوبی برای آسیایی شدن
فدراسیون اسکیت کشورمان از ورزشکاران فری‌استایل خراسان‌جنوبی به اردوی تیم ملی انتخابی مسابقات آسیایی کره‌جنوبی دعوت به عمل آورد.
در مسابقات قهرمانی اسکیت دستجات آزاد پسران ۱۲ تا ۱۶ ایران انتخابی تیم ملی فری‌استایل (اسپیداسلالوم) در نوشهر، محمدمنیب احمدی‌مقدم از خراسان‌جنوبی با گردن‌آویز برنز بر سکوی سوم رقابت‌ها ایستاد.
در رده سنی بالای ۱۶ سال این دوره از مسابقات نیز امیرحسین اعتمادی‌نیا از خراسان‌جنوبی با کسب نشان برنز مقام سوم رقابت‌ها را از آن خود کرد.
گفتنی است؛ محمدمنیب احمدی‌مقدم و امیرحسین اعتمادی‌نیا از خراسان‌جنوبی در پی کسب نشان‌های برنز مسابقات قهرمانی اسکیت دستجات آزاد کشور به اردوی آمادگی اعزام به رقابت‌های آسیایی ۲۰۱۸ کره‌جنوبی راه یافتند.
کمیته فنی فدراسیون اسکیت از ۱۷ ورزشکار فری‌‌استایل برتر کشور برای حضور در تست نهایی انتخابی تیم ملی ایران جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیایی ۲۰۱۸ کره‌جنوبی خواست ۱۱ مردادماه به آکادمی ملی اسکیت در مجموعه ورزشی انقلاب تهران مراجعه کنند.
معرفی برترین‌‌های مسابقات ورزش‌های رایانه‌ای و الکترونیک خراسان‌جنوبی
مسابقات قهرمانی ورزش‌های رایانه‌ای و الکترونیک خراسان‌جنوبی گرامیداشت دو هزار شهید استان با همکاری گیم‌نت  اسپکتر برگزار شد.
در این دوره از مسابقات هشت تیم به مصاف یکدیگر رفتند که تیم متشکل از امیرحسین رحیمی، سعید راستگو، رضا افروز، فرشی و رحیمی بر سکوی قهرمانی ایستادند.
تیم متشکل از نوید غنی‌فر، علی نوکندی، محمد حسینی، احسان غفتانی و ارسلان جهان‌تقی به نایب‌قهرمانی مسابقات رایانه‌ای و الکترونیک خراسان‌جنوبی رسیدند.


انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۶۹۴۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اسکیت , اسکواش