سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷

مقام چهارم دانشگاه بیرجند در مسابقات دو و میدانی دانشجویان کشور

معاون تربیت‌بدنی و فوق ‌برنامه دانشگاه بیرجند گفت : در مسابقات دو و میدانی چهاردهمین المپیاد فرهنگی، ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور، دانشجویان دختر دانشگاه بیرجند با کسب دو مدال طلا و سه مدال نقره، مقام چهارم این مسابقات را از آن خود کردند.
مقام چهارم دانشگاه بیرجند در مسابقات دو و میدانی دانشجویان کشور
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، زهره حسن‌پور اظهار کرد: سمیه نطقی مقدم در رشته پرتاب وزنه و پرتاب نیزه توانست دو مدال طلای چهاردهمین المپیاد فرهنگی، ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور را برگردن آویزد.
وی با بیان اینکه در رشته‌های دوی ۱۰۰ متر و پرش طول نیز مریم السادات اصغری مدال نقره این مسابقات را به دست آورد، افزود: در دوی ۴ در۱۰۰ متر امدادی مطهره محمدی، هما نصیریان، مریم السادات اصغری و فاطمه زارعی توانستند مدال نقره این رشته را کسب کنند.
سرپرست کاروان دانشجویان دختر دانشگاه بیرجند بیان کرد: ملیکا مودی و منیره ترکاونی مربیگری و سرپرستی تیم‌های شرکت کننده   را   در این مسابقات برعهده داشتند.
حسن‌پور یادآور شد: دانشگاه بیرجند در مجموع نتایج تیمی پس از دانشگاه فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی، دانشگاه اصفهان و دانشگاه تهران، مقام چهارم این مسابقات را از آن خود کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۶۹۵۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , دو و میدانی