چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۱
اخبار ورزشی ۱۰ مردادماه

میزبانی خراسان‌جنوبی از مسابقات قهرمانی کشور/ هنرنمایی اتومبیلرانان استان در رقابت‌های ملی

خراسان‌جنوبی میزبان مسابقات قهرمانی دو و میدانی سازمان تأمین اجتماعی کشور و رقابت‌‌های دارت و فوتبال‌روی‌میز منطقه شرق کشور شد و اتومبیلرانان استان در مسابقات قهرمانی اسلالوم کشور هماورد برترین‌های ایران می‌شوند.
میزبانی خراسان‌جنوبی از مسابقات قهرمانی کشور/ هنرنمایی اتومبیلرانان استان در رقابت‌های ملی
 

به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، میزبانی چهاردهمین دوره المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تأمین اجتماعی در رشته دو ومیدانی به خراسان‌جنوبی واگذار شد.
 این رویداد ملی مهم با حضور‌ قریب‌بر  ۲۰۰ دو ومیدانی‌کار برتر ایران از ۱۵ لغایت ۱۷ مرداد ماه در استادیوم ۱۵هزار نفری غدیر بیرجند برگزار می‌شود.
 معرفی ظرفیت و پتانسیل‌های خراسان‌جنوبی، ترویج روحیه همدلی و همکاری بین کارکنان سازمان تأمین اجتماعی، ایجاد شور و نشاط برای انجام خدمت به جامعه هدف این سازمان از اولویت‌ها و اهداف چهاردهمین المپیاد ورزشی است.
برگزاری مسابقات قهرمانی انجمن‌های ورزشی مناطق کشور در خراسان‌جنوبی
فدراسیون انجمن‌های ورزشی مجوز میزبانی مسابقات قهرمانی فوتبال روی‌میز و دارت منطقه شرق کشور را به میزبانی خراسان‌جنوبی صادر کرد.
این دوره از مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان نیمه دوم مردادماه در سالن ورزشی سرو سایت اداری بیرجند برگزار می‌شود.
در مسابقات فوتبال‌روی‌میز و دارت قهرمانی منطقه شرق کشور بیش از ۱۵۰ ورزشکار استان‌های خراسان‌جنوبی، گلستان، خراسان‌شمالی، سمنان و خراسان‌رضوی در دو بخش بانوان و آقایان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
رقابت اتومبیلرانان خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور
در سومین دوره مسابقات اسلالوم قهرمانی کشور اتومبیلرانان خراسان‌جنوبی هنرنمایی می‌کنند.
این ماراتن ملی با شرکت بیش از ۱۰۰ اتومبیلران برتر ایران ۱۲ مردادماه به میزبانی  استان البرز در کرج‌ برگزار می‌شود.
فرشید ایوبی در کلاس منهای ۱۵۰۰ سی‌سی، امیر دروهی در کلاس منهای ۲۰۰۰ سی‌سی و نادر سارانی در کلاس آزاد مسابقات اتومبیلرانی اسلالوم قهرمانی کشور  با مربیگری دروهی برای کسب مدال‌‌های رنگی به رقابت می‌پردازند.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۶۹۶۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تأمین اجتماعی , المپیاد