شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۵
فعال سیاسی خراسان جنوبی:

دولتمردان اصول امام را نقشه راه خود قرار دهند

فعال سیاسی خراسان جنوبی گفت: راه امام نشان داد ولایت می تواند انقلاب را مدیریت کند و از انقلاب دفاع کند.
دولتمردان اصول امام را نقشه راه خود قرار دهند
 
به گزارش خراسان‌تایم محمد امین کریمی در گفتگو با واحد سیاسی خراسان‌تایم اظهار داشت: با این گرانی دلار و سکه برخی میخواهند اینگونه القا کنند که چاره‌ای جز مذاکره با آمریکا نیست و اگر مذاکره نکنیم کشور به سمت نابودی کشیده می‌شود که این القا و موج سواری توسط جریان اصلاحات و برخی دولتی‌ها بوده که با آدرس غلط می‌خواهند حواس‌ها را از جنگ تجاری آمریکا علیه کشور دور نمایند.
وی افزود: زمانی که دلتمردان نقشه راه درستی نداشته و ندارند باید به این وضعیت اسف بار در حوزه اقتصاد کشور برسیم! باید نقشه راهی وجود داشته باشد، یعنی هدف حرکت معلوم باشد، چشم انداز حرکت معلوم باشد، خط سیر این حرکت ترسیم شده باشد، بعد هم فهم دائمی و درست و رصد کردن دائم از این حرکت وجود داشته باشد .
تحلیلگر سیاسی استان ادامه داد:  نقشه ی راه ما همان اصول امام بزرگوار است. راه امام نشان داد ولایت می تواند انقلاب را مدیریت کند و از انقلاب دفاع کند، راهی که توانست، ملت سرافکنده و عقب افتاده را تبدیل کند به یک ملت پیشرو و سرافراز و شاهدیم که این اندیشه ولایت همچنان ادامه دارد همانطور که بارها و بارها مقام معظم رهبری مدظله العالی فرمودند: "کلید حل مشکلات اقتصادی در لوزان و ژنو و نیویورک نیست،بلکه در داخل کشور است! " ولی شما آقایان کابینه دولت تدبیر وامید در حوزه تولید ملی یا به عبارتی تحقق یافتن اقتصادمقاومتی در کشورچه کرده اید؟! همین هوادارانتان که فریب شعارهای پوپولیستی ورنگینتان را در انتخابات خورند، بشدت مواضع سختی علیه شما گرفته و ابراز ناامیدی از دولت ناکارآمد داشته و دارند!
کریمی تصریح کرد: با توجه به وضعیت کنونی کشور این خاطره دلنشین هم جالب است:
( دیداری که شهید خوش لفظ با حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) داشتند به ایشان می گویند امروز در این وقایع و مشکلات و فتنه ها یک چیزی بگوئید دلمان آرام بشود. ایشان در جواب می فرمایند این چیزهایی که شما می بینید این ها حوادث طبیعی یک راه دشوار به سمت قله است و هیچ انتظار نباید داشت که اگر ما می خواهیم برویم قله توچال یا قله دماوند در راه ما چاله نباشد، سنگ نباشد، مگر می شود؛ مهم این است که ما داریم می رویم، اصلا نگران نباشید این حوادث وجود دارد اگر نبود باید تعجب می کردیم.)
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۰۱۳