سه شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۶
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

موفقیت های امروز مردم ایران به برکت امنیت است

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: موفقیت هایی که امروز مردم ایران در بخش های مختلف دارند به دلیل امنیت و به برکت خون شهدا و خانواده شهداست.
موفقیت های امروز مردم ایران به برکت امنیت است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از مهر، آیت الله سیدعلیرضا عبادی صبح سه شنبه در دیدار با دانش آموز بیرجندی، منتخب رتبه هفت کنکور رشته علوم تجربی اظهار داشت: انسان ها و استعدادهای بشری همانند معدن هستند که باید استخراج شود.
وی با بیان اینکه عوامل مختلفی در به ثمر رسیدن نتیجه این استعدادها دخالت دارند، بیان کرد: اول از همه عزم و اراده خود شخص است که در این دنیای پرغاغو و انواع سرگرمی های کاذب خود شخص عزم و اراده کافی برای کار داشته باشد و عمر خود را زمان بندی کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: اما باید توجه داشت عزم فرد به تنهایی کافی نیست بلکه باید محیط خانواده این فرصت را به فرزند بدهد.
موانع بروز استعدادهای بشری رفع شود
عبادی با تأکید بر اینکه موفقیت هایی که در بخش های مختلف مردم ایران دارند به دلیل امنیت و به برکت خون شهدا و خانواده شهداست، بیان داشت: هر کس در هر کار خیری در کشور موفق می شود بخشی از آن به برکت خون شهدا و تلاش و کوشش کسانی است که از شب و روز مرزهای آبی، هوایی و خاکی کشور دفاع می کنند.
عبادی یادآور شد: خدا نوع بشر را به گونه ای آفریده که امکان موفقیت وجود دارد اگر موانع برطرف شود استعداد بشری ایجاب می کند که همه به موفقیت دست پیدا کنند.
امیرحسین زارع، منتخب رتبه هفت کنکور سراسری نیز در این دیدار اظهار کرد: هر چند من برای رسیدن به این موفقیت تلاش و کوشش و برنامه ریزی داشتم اما اگر لطف خدا و حمایت پدر و مادر نبود نمی توانستم به این موفقیت دست یابم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۱۱۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کنکور , نماینده ولی فقیه