شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۸
رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی خراسا‌ن‌جنوبی:

برترین دارترهای منطقه ۲ کشور در بیرجند معرفی شدند

رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی گفت: پرونده مسابقات دارت قهرمانی منطقه ۲ کشور با معرفی برترین‌ها در بیرجند بسته شد.
برترین دارترهای منطقه ۲ کشور در بیرجند معرفی شدند
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از فارس، علیرضا علیزاده اظهار داشت: به منظور شناسایی و پرورش استعدادهای بالقوه ورزشی و گرامیداشت دو هزار شهید استان مسابقات دارت قهرمانی منطقه دو کشور به میزبانی خراسان‌جنوبی برگزار شد.
وی افزود: در این ماراتن منطقه‌ای ۷۶ دارتر برتر استان‌های خراسان‌رضوی، سمنان، خراسان‌جنوبی، گلستان و خراسان‌شمالی در سالن ورزشی سرو بیرجند به صورت گروهی و حذفی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: در مسابقات دارت قهرمانی بخش بانوان منطقه ۲ کشور ۳۲ ورزشکار سیبل رقابت‌ها را نشانه رفتند که زهرا رمضانی بر سکوی نخست ایستاد، زهرا نظام‌دوست نایب قهرمان شد، ملیحه بیرونی‌کاشانی و مریم صدوقی به مقام سوم مشترک رسیدند.
علیزاده یادآور شد: در بخش آقایان این دوره از مسابقات ۴۴ دارتر به مصاف یکدیگر رفتند که بهروز کاظمی مقام قهرمانی رقابت‌ها را از آن خود کرد، محسن زارع در جایگاه دوم ایستاد و سکوی سوم مشترک رقابت‌ها به جواد بیات و معین مهدیان‌فر تعلق گرفت.
وی هدف از میزبانی مسابقات دارت قهرمانی منطقه دو کشور در خراسان‌جنوبی را معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افراری استان دانست و گفت: طی دو سال اخیر ورزش دارت به صورت جدی و برنامه‌محور در خراسان‌جنوبی پیگیری شده است.
رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی به راه‌اندازی خانه‌های دارت شهرستان‌های استان اشاره کرد و ادامه داد: خانه دارت اختصاصی سالن ورزشی سرو بیرجند، خانه دارت پروفسور گنجی، سالن ورزشی شهیدین قاسمی بیرجند و خانه دارت شهرستان طبس در سطح استان فعال است.
علیزاده تأکید کرد: آتنا بیگمی، مهدی خادم و پوریا علی‌آبادی و ابوالفضل علیزاده با درخشش و مقام‌آوری که طی سال ۹۶ و ۹۷ در مسابقات رنکینگ دارت مناطق کشور داشته‌اند توسط کمیته فنی فدراسیون انجمن‌های ورزشی به اردوی تیم‌ملی رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان دعوت شده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری دوره‌های آموزش داوری و مربیگری در رشته‌های دارت و فوتبال‌روی‌میز، حضور مربیان‌ برجسته تیم‌ملی و میزبانی اردوهای آمادگی تیم‌ملی از  دیگر فعالیت‌های هیأت‌ انجمن‌های ورزشی خراسان‌جنوبی در سال‌جاری بوده است.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۱۹۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , دارت