پنجشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۲
مسئول برگزاری نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی خبرداد:

برگزاری نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی در بیرجند

مسئول برگزاری نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی گفت: در نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی از سردیس شهید بصیری پور رونمایی خواهد شد.
برگزاری نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی در بیرجند
 
به گزارش خراسان‌تایم محمد حسین جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس فرهنگی خراسان‌تایم اظهار داشت: برای سومین سال نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی با هدف جریان سازی در راستای حمایت از کالای ایرانی اسلامی در بیرجند برگزار می‌شود.
وی افزود: دستگاه ها و ارگان‌هایی همانند صنعت و معدن، اتاق اصناف، اتحادیه لوازم التحریر استان و جبهه فرهنگی مردمی انقلاب اسلامی در برگزاری این نمایشگاه همکاری دارند.
مسئول برگزاری نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی با بیان اینکه این نمایشگاه در محل مسجد امام حسین(ع) خیابان پاسداران بیرجند برگزار می‌شود گفت: این نمایشگاه در روز شنبه سوم شهریور ماه شروع به فعالیت کرده و به مدت 6 روز صبح ها ساعت 9 الی 13 و عصر از ساعت 17 الی 22 ادامه خواهد داشت.
جعفری ادامه داد: ما در این نمایشگاه 10 غرفه داریم که در اکثر غرفه‌ها محصولات ایرانی عرضه خواهد شد که این جزو الزامات حضور در غرفه‌ها بوده است .
وی در خصوص حضور تولید کنندگان استانی اظهار داشت: سعی ما بر این بوده است که تولید کنندگان استانی همانند چاپخانه گلرو در این نمایشگاه حضور داشته باشند و و در راستای تولید و معرفی دفترچه‌هایی با نمادهای ملی و مذهبی از جمله نمادهای میراث فرهنگی و معنوی حضور داشته باشند.
مسئول برگزاری نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی با بیان اینکه در این نمایشگاه برای اولین بار دفترچه با عکس شهید مدافع حرم استان، شهید مرتضی بصیری پور ارائه خواهد شد گفت: در این نمایشگاه از سردیس شهید بصیری پور رونمایی خواهد شد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۴۹۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ایرانی , نمایشگاه