شنبه ۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۴
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

یاوه‌گویی‌های آمریکا به دلیل افول قدرت آن‌ها است/ مسؤولان اقدامات انجام شده را برای مردم بازگو کنند

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: برخی تصور می‌کنند یاوه‌گویی‌های آمریکا از قدرت آن‌ها است در حالی که از افول قدرت آن‌ها است و آنچه را که امروز انجام می‌دهند علامت قدرت نیست بلکه علامت ضعف است.
یاوه‌گویی‌های آمریکا به دلیل افول قدرت آن‌ها است/ مسؤولان اقدامات انجام شده را برای مردم بازگو کنند
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در پنجمین جلسه شورای اداری و دیدار استاندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی با نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه یاد شهیدان رجایی و باهنر الگوی قابل قبولی برای دولت اسلامی است، اظهار داشت: آرمان انبیاء الهی پیاده کردن عدالت است.
وی به سخن انقلاب ما اسلام ما است نه یک کلمه کم و نه یک کلمه زیاد اشاره کرد و بیان داشت: هر جا کلمه‌ای کم شد مرتبط به من و شما(مسؤولان) است.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی مطرح کرد: برخی تصور می‌کنند یاوه‌گویی‌های آمریکا از قدرت آن‌ها است در حالی که از افول قدرت آن‌ها است و آنچه را که امروز انجام می‌دهند علامت قدرت نیست بلکه علامت ضعفی است که هوشیاران عالم این فرصت را غنیمت و به این یاوه‌گری‌ها خاتمه خواهند داد.
عبادی به جنایات آمریکا در منطقه و سطح بین‌المللی اشاره کرد و گفت: آمریکا بعد از جنگ جهانی به 51 کشور جهان تجاوز و بر خلاف قوانین بین‌المللی انواع و اقسام فتنه‌گری‌ها را انجام و برای رسیدن به خواسته‌های خود تمام قوانین را زیر پا گذاشت.
وی با اعلام اینکه امروز هر جایی که انسان مستبد و بی‌دین وجود دارد همواره مورد حمایت کشورهای فرانسه، صهیونیسم، انگلیس و آمریکا است، تبیین کرد: جنایات آمریکا پیروزی نیست و عین شکست است. 
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با تأکید بر اینکه کشور ایران در نیاز اقتصادی خود هیچ مشکلی نخواهد داشت و مابقی مشکلات مربوط  به مدیریت است، توضیح داد: بداخلاقی‌ها و عهدشکنی‌ها موجب شده خواب یک عده محقق نشود و افرادی که سال‌ها به دنبال غربی‌ها بودند کنار نیایند و بدعهدی، قانون‌شکنی و قدرت لیبرالی آمریکا آن‌ها را پشیمان کرده است.
عبادی با اشاره به اینکه حتی در کشور آمریکا حوصله مردم سرآمده و این فرصت بسیار خوبی است، تصریح کرد: امروز آمریکایی‌ها قدرتی نداشته و فقط برای انسان‌های ترسو همانند یک مترسک هستند.
وی به پدیده اعتیاد و خودکشی در بین نیروهای نظامی غربی اشاره کرد و گفت: این جریانات با ما حرف می‌زند که دنیا در حال تغییر و تحول جدی است.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اعلام اینکه دروغ‌گویی و بزرگ کردن مسائل که در آن ضعف مدیریت زیاد است مسائلی نیست که کشور را زمین‌گیر کند، عنوان کرد: گرچه جنگ‌های روانی و فضای مجازی اثرگذار است اما با اندک حرکت حرفه‌ای جمع می‌شود.
عبادی از مسؤولان خواست تا در طول ایام سال به ویژه هفته دولت به میان مردم بروند و خطاب به مسؤولان تأکید کرد: باید از ظرفیت مساجد استفاد کرده و واقعیت‌ها و اقدامات انجام شده را برای مردم بازگو کنید.
وی همچنین از قوه قضاییه خواست تا به سراغ سوءاستفاده‌کنندگان و مفسدان اقتصادی برود و اعلام کرد: مردم ایران منطقی هستند و اگر بدانند مسؤولی با صداقت کار می‌کند او را می‌پذیرند و فتنه‌گران را سر جایشان می‌نشانند.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی اعلام کرد: شایسته نیست در نظامی که با الگوی شهیدانی همچون رجایی و با هنر و رهبری آگاه و عادل است شاهد محتاج بودن عده‌ای به نان شب و دزدی عده دیگر باشیم.
عبادی با بیان اینکه جمهوری اسلامی در بهترین شرایط است، گفت: باید حقایق را برای مردم بازگو کنیم تا در این پیچ تاریخی که دنیا نیازمند تحول است این تحول به نفع انسان‌ها تمام شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۵۲۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , آمریکا , نماینده ولی فقیه