يکشنبه ۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۷
صبح امروز؛

کمیته مردمی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در خراسان جنوبی تشکیل شد

دبیر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خراسان جنوبی با بیان اینکه باید از ظرفیت مساجد، مدارس و دانشگاه برای بیان و تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی استفاده شود گفت: کمیته‌های مردمی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان تشکیل شده است.
کمیته مردمی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در خراسان جنوبی تشکیل شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام احمد ملایی صبح امروز در نشست ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی همراه بود اظهار داشت: جلسات ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خراسان جنوبی با حضور فرماندهان، ائمه جمعه، فرماندهان سپاه و به ریاست نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تشکیل شده است و تاکنون مرحله اول که تشکیل ستاد در 26 شهر و شهرستان است انجام شده است.
دبیر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خراسان جنوبی گفت: تاکنون 13 کارگروه در استان تشکیل شده و یکی از مهمترین جلساتی که برگزار کردیم کارگروه رسانه بود و مطرح شد که صدا و سیمای خراسان جنوبی آمادگی دارد هر کدام از دستگاه‌ها عملکرد خود را در زمینه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی جداگانه بیان کنند.
ملایی بیان کرد: تاکنون چند مرحله محتوا تقدیم کردیم که بنابر برنامه‌ریزی‌ها از ابتدای مهرماه مسئولان کارگروه‌ها و نهادها بیایند و فرصت لازم مهیا شده است. 
وی با بیان اینکه استاندار خراسان جنوبی بر استفاده از ظرفیت مساجد برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی تاکید دارد گفت: مساجد، مدارس و دانشگاه‌ها در استان خراسان جنوبی آمادگی دارند تا کارگروه‌های ستاد برای بیان دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی ارائه کنند.
دبیر ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خراسان جنوبی افزود: جمع‌های تاثیرگذار مردمی هم تشکیل شده تا کمیته‌های مردمی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی تشکیل و سازماندهی آنها انجام شود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۵۶۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , انقلاب , سپاه