دوشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳
اخبار ورزشی ۵ شهریورماه

کسب نشان برنز تیرانداز خراسان‌جنوبی در مسابقات کشوری/ گذر تیم هندبال خراسان‌جنوبی از سد سیستان‌و بلوچستان

«حسین خدیوی» در مسابقات تیراندازی دانشجویان کشور مدال برنز را به گردن آویخت و در مسابقات هندبال منطقه ۶ کشور خراسان‌جنوبی از سد سیستان و بلوچستان گذشت.
کسب نشان برنز تیرانداز خراسان‌جنوبی در مسابقات کشوری/ گذر تیم هندبال خراسان‌جنوبی از سد سیستان‌و بلوچستان
 
 
به گزارش خراسان‌تایم  به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، نماینده‌های خراسان‌جنوبی در سیزدهمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور هنرنمایی می‌کنند.
این ماراتن ملی با شرکت دو هزار و ۳۵۰ ورزشکار از ۵۹ دانشگاه علوم پزشکی کشور در ۱۲ رشته ورزشی به میزبانی استان آذربایجان‌غربی در سالن شهید پورشریفی شهر تبریز از روز گذشته آغاز و به مدت سه روز ادامه می‌یابد.
در مسابقات قهرمانی تیراندازی با تپانچه سیزدهمین المپیاد فرهنگی- ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور حسین خدیوی با مربیگری حسن جعفری از تیم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند پس از ورزشکارانی از دانشگاه تبریز و شیراز با کسب مدال برنز در جایگاه سوم قرار گرفت.
گذر هندبال سرایان خراسان‌جنوبی از سد تیم زهک سیستان و بلوچستان
 مسابقات هندبال نوجوانان منطقه شش کشور به میزبانی خراسان‌جنوبی در سالن ورزشی 5 اردیبهشت طبس برگزار می‌شود.
این رویداد ورزشی منطقه‌ای از روز گذشته با حضور شش تیم از  استان‌های کرمان، خراسان‌جنوبی، سیستان‌ و بلوچستان و یزد آغاز شده و به مدت سه روز ادامه می‌یابد.
در نخستین روز از مسابقات هندبال نوجوانان منطقه شش کشور ابتدا تیم خاتم یزد با نتیجه ۱۷ بر ۲۴ در مقابل فردوس خراسان‌جنوبی مغلوب شد و در ادامه هندبال سرایان‌خراسان‌جنوبی با نتیجه ۲۶ بر ۱۰ از سد زهک سیستان‌وبلوچستان گذشت و سپس زغال سنگ طبس خراسان‌جنوبی ۲۳ بر ۲۷ نتیجه را به هندبال بسیج زارچ‌‌ یزد واگذار کرد.
در چهارمین بازی از این سری مسابقات تیم آکادمی هندبال کرمان با نتیجه ۲۸ بر ۱۴ تیم زهک سیستان‌ و بلوچستان را شکست داد و هیأت‌ هندبال خاتم یزد با نتیجه ۱۳ بر ۲۵ هندبال سرایان‌ خراسان‌جنوبی را مغلوب کرد و در پایان شهرداری کرمان با نتیجه ۳۰ بر ۱۶ تیم بازرگانی نشاط زاهدان را زمین‌گیر کرد.
گفتنی است؛ تیم‌های فردوس، سرایان و طبس نمایندگان خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی هندبال نوجوانان منطقه شش کشور هستند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۵۷۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , هندبال , ورزش