دوشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۵
همزمان با چهارمین روز از هفته دولت

هفت خودرو حمل زباله به دهیاری‌های خراسان جنوبی تحویل شد

همزمان با چهارمین روز از هفته دولت، هفت دستگاه خودرو حمل زباله نیمه سنگین با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی و جمعی از مسئولان به دهیاری های استان تحویل شد.
هفت خودرو حمل زباله به دهیاری‌های خراسان جنوبی تحویل شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان جنوبی اظهار داشت: ارزش ریالی هر دستگاه یک میلیارد و 220 میلیون ریال بوده که در مجموع 8 میلیارد و 540 میلیون ریال برای خرید این خودروها هزینه شده است.
عالیه خواجوی ادامه داد: خودروهای مذکور به دهیاری های حاجی آباد بیرجند ، شاهرخت زیرکوه، دوست آباد سرایان، کریت طبس، پهنایی قاین و خوانشر نهبندان تحویل شد.
وی همچنین از تحویل 366 قلم تجهیزات آتش نشانی به پایگاه های روستایی استان خبر داد و گفت: این تجهیزات بین 11 پایگاه آتش نشانی روستایی توزیع شده است.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان جنوبی، کپسول اکسیژن و CO2 ، لباس، چکمه، کلاه و دستکش عملیاتی را از جمله این اقلام ذکر کرد و افزود: برای کل این تجهیزات 5 میلیارد و 100 میلیون ریال از محل ماده 41 قانون مالیات بر ارزش افزوده هزینه شده است.
وی یادآور شد: تجهیزات بین پایگاه های روستایی غنی آباد بشرویه، مرک و خنگ بیرجند، معصوم آباد و خور خوسف، درمیان و گسک شهرستان درمیان، دوست آباد سرایان، دهنو طبس، کرغند قاینات و نهبندان توزیع شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۵۸۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دهیاری‌ , استانداری