دوشنبه ۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۳
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان‌ جنوبی خبرداد

افتتاح 729 پروژه در روستاهای خراسان جنوبی طی هفته دولت

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان‌ جنوبی گفت: ۷۲۹ پروژه در روستاهای خراسان جنوبی طی هفته دولت افتتاح می‌شود.
افتتاح 729 پروژه در روستاهای خراسان جنوبی طی هفته دولت
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، عالیه خواجوی، امروز(5 شهریور)، در مراسم تحویل هفت ماشین حمل زباله و تجهیزات آتشنشانی به دهیاری‌ها، اظهار کرد: در هفته دولت امسال، ۷۲۹ پروژه در روستاهای خراسان جنوبی افتتاح می‌شود که از این تعداد ۴۲۴ پروژه، پروژه‌های روستایی دستگاه‌های اجرایی و ۳۰۵ پروژه، پروژه‌های دهیاری‌های تابعه خراسان‌جنوبی است.
وی با بیان اینکه برای این پروژه ها حدود ۱۷۰ میلیارد تومان هزینه شده است، افزود: عمده این پروژه‌ها گازرسانی، اتصال به شبکه آب، راه روستایی و آسفالت بوده است.
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان‌ جنوبی با اشاره به تحویل 366 قلم تجهیزات آتش نشانی به پایگاه‌های روستایی استان، تصریح کرد: این تجهیزات بین 11 پایگاه آتش نشانی روستایی توزیع شده است.
خواجوی ادامه داد: کپسول اکسیژن و CO2 ، لباس، چکمه، کلاه و دستکش عملیاتی از جمله این اقلام است که برای کل این تجهیزات 5 میلیارد و 100 میلیون ریال از محل ماده 41 قانون مالیات بر ارزش افزوده هزینه شده است.
وی یادآور شد: این تجهیزات بین پایگاه‌های روستایی دوست آباد سرایان، دهنو طبس، کرغند قاینات، نهبندان، غنی آباد بشرویه، مرک و خنگ بیرجند، معصوم آباد و خور خوسف، درمیان و گسک شهرستان درمیان توزیع شد.
 

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۵۸۷
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , دهیاری‌ , استانداری