سه شنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳
اخبار ورزشی ۱۳ شهریورماه

«خدمتی» بر سکوی هفدهم تیراندازی جهان ایستاد/ نشان نقره کاراته کارگری بر سینه ورزشکار استان

«نجمه خدمتی» در قالب تیم تیراندازی ایران در کره‌جنوبی بر سکوی دهم جهان ایستاد و حسینی به نشان نقره مسابقات کاراته کارگران ایران دست یافت.
«خدمتی» بر سکوی هفدهم تیراندازی جهان ایستاد/ نشان نقره کاراته کارگری بر سینه ورزشکار استان
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، بانوی ملی‌پوش تیراندازی خراسان‌جنوبی در پنجاه و دومین دوره مسابقات قهرمانی جهان سیبل رقابت‌ها را نشانه گرفت.
نجمه خدمتی در رشته تیراندازی با تفنگ بادی ۱۰ متر بانوان در مصاف با ۱۱۲ تیرانداز قدرتمند جهان با کسب ۶۲۵.۵ امتیاز بر سکوی هفدهم دنیا ایستاد و در مجموع تیمی ایران در جایگاه دهم جهان قرار گرفت.
الهه احمدی دیگر نماینده کشورمان با کسب ۶۲۴.۵ امتیاز عنوان رتبه سی‌و دوم و مه‌لقا جام‌بزرگ نیز با کسب ۶۲۰.۹ مقام شصت و چهارم این رقابت‌ها را بدست آوردند.
در ماده تیراندازی با تفنگ بادی ۱۰ متر میکس نیز نجمه خدمتی و امیرمحمد نکونام در مرحله مقدماتی این ماراتن بین‌المللی به مصاف برترین‌های جهان رفتند که با کسب ۸۲۸ امتیاز به مقام دوم رقابت‌ها دست یافتند و از صعود به مرحله نهایی مسابقات بازماندند.
پنجاه و دومین دوره مسابقات تیراندازی قهرمانی جهان و رقابت‌های کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو از ۱۰ تا ۲۴ شهریور با شرکت ۱۸۰۴ ورزشکار از ۹۰ کشور در شهر چانگون کره‌جنوبی در حال برگزاری می‌باشد.
نشان نقره مسابقات قهرمانی کارگران ایران بر سینه کاراته‌کای خراسان‌جنوبی
پرونده نخستین دوره مسابقات کاراته قهرمانی کارگران خراسان‌جنوبی با هنرنمایی ورزشکاران خراسان‌جنوبی و معرفی برترین‌ها بسته شد.
علی حسینی از شهرستان زیرکوه خراسان‌جنوبی با گردن‌آویز نقره بر سکوی نایب‌قهرمانی وزن ۹۰ کیلوگرم این ماراتن ملی ایستاد، جواد فلاحی از فارس قهرمان شد، میلاد جهانی از اردبیل و علی برنجی از یزد به مقام سوم مشترک رقابت‌ها دست یافتند.
 ابراهیم قربانی‌مقدم، امیرحسین اسماعیلی، ابراهیم عباسی، حجت عابدینی، علی حسینی، بهروز روشندل با مربیگری مسعود سلیمی و سرپرستی سید شاهرخ حسینی به نمایندگی از جامعه کارگری خراسان‌جنوبی در نخستین دوره مسابقات قهرمانی کشور به رقابت پرداختند.
در گروه تیمی این دوره از رقابت‌ها که به میزبانی اردبیل برگزار شد تیم کاراته کارگران فارس مقام نخست مسابقات را کسب کرد، تیم میزبان نایب‌قهرمان شد و کارگران مازندران در جایگاه سوم قرار گرفتند.
«طبس» میزبان مسابقات کاراته کشوری
 فدراسیون کاراته میزبانی هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی بانوان کاراته کشور را به خراسان‌جنوبی واگذار کرد.
 این ماراتن ملی طی روزهای 15 و 16 شهریورماه با شرکت قریب بر ۱۵۰ کاراته‌کای برتر ایران به میزبانی شهرستان طبس برگزار می‌شود.
در هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی کاراته بانوان کشور از خراسان‌جنوبی تیم‌های طبس، بیرجند و قائنات به نمایندگی از استان برای کسب مدال‌های رنگی به رقابت می‌پردازند.
معرفی برترین‌های مسابقات دارت و فوتبال روی‌میز دانشگاه پیام نور
به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت یک دوره مسابقات ورزشی ویژه پرسنل دانشگاه پیام نور مرکز بیرجند برگزار شد.
در رشته دارت بانوان این دوره از مسابقات سمیه رمضانی بر سکوی نخست رقابت‌ها ایستاد و ام‌البنین جمالی‌پور مقام نایب‌قهرمانی را از آن خود کرد.
مسعود حاجی‌آبادی و سعید قدیری بر سکوی نخست مسابقات فوتبال‌روی‌میز کارکنان علمی و اداری دانشگاه پیام‌نور بیرجند قرار گرفتند و تیم متشکل از محمد رمضانی و هادی مرادی موفق به کسب نایب‌قهرمانی این دوره از رقابت‌ها شدند.

انتهای‌پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۷۵۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کاراته , تیراندازی