چهارشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۱
جانشين قرارگاه ثامن ‌الائمه (ع) نيروی زمينی سپاه:

انقلاب اسلامی صحنه را بر دشمنان تنگ کرده است/ امید را در دل روستاییان زنده می‌کنیم

جانشين قرارگاه ثامن ‌الائمه (ع) نيروی زمينی سپاه گفت: تنها هدف دشمن و استکبار جهانی مقابله با جمهوری اسلامی است زیرا انقلاب اسلامی خیزش عمومی و بیداری امت‌ها را ایجاد و صحنه را بر دشمنان تنگ کرده است.
انقلاب اسلامی صحنه را بر دشمنان تنگ کرده است/ امید را در دل روستاییان زنده می‌کنیم
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از فارس، سردار مجیدرضا حسن‌زاده امروز در مراسم اهدای 200 سری جهیزیه به زوجین جوان در بیرجند بر ضرورت ترویج ازدواج آسان تأکید کرد و اظهار داشت: مجموعه زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با همکاری کمیته امداد و آستان قدس رضوی تاکنون 900 سری جهیزیه را بین زوج‌های نیازمند توزیع کرده‌اند.
وی بیان داشت: قرارگاه منطقه‌ای ثامن‌الائمه با استقراری که پیدا کرده در بحث‌های ایجاد امنیت پایدار، اشراف اطلاعاتی، مردم‌یاری و محرومیت‌زدایی فعالیت می‌کند.
جانشین قرارگاه ثامن ‌الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه ایجاد زیرساخت‌ها را از مهم‌ترین اهداف قرارگاه منطقه‌ای ثامن‌الائمه عنوان و تبیین کرد: باید همت را بالا برده و توجه بیش‌تری به زیرساخت‌ها داشته باشیم.
حسن‌زاده انقلاب اسلامی را مایه مباهات دانست و با اشاره به اینکه این انقلاب در سایه تلاش، مجاهدت، ایمان، اخلاص و مدیریت‌های انقلابی و جهادی به دست آمده است، بیان داشت: این مردم بودند که به ندای آسمانی لبیک گفته و پا در رکاب ولایت شدند.
وی با تأکید بر اینکه امروز هیچ دشمنی جرأت نگاه خصم‌آلود به کشور ایران را ندارد، عنوان کرد: تنها هدف دشمن و استکبار جهانی مقابله با جمهوری اسلامی است زیرا انقلاب اسلامی خیزش عمومی و بیداری امت‌ها را ایجاد و صحنه را بر دشمنان تنگ کرده است.
جانشین قرارگاه ثامن ‌الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه تأکید کرد: باید تلاش کنیم در مسئله اقتصادی که دشمن آن را نشانه گرفته با ایمان، مجاهدت و مدیریت انقلابی خود، دشمن را ناکام بگذاریم و در این راه نیازمند حرکت و تلاش هستیم.
حسن‌زاده با اعلام اینکه اگر دست به زانوی خود بگیریم و از دشمن قطع امید کنیم مطمئناً به بهترین نتایج خواهیم رسید، مطرح کرد: باید تمام مسؤولان دست در دست هم قرار دهند تا بتوانیم قدم‌های خوبی را برداریم.
وی به اهم اقدامات انجام‌شده توسط  قرارگاه ثامن‌الائمه در خراسان‌جنوبی اشاره و مطرح کرد: طی یک سال گذشته در بحث‌های آبخیزداری و آبخوان‌داری و بندهای خاکی کارهای خوبی در استان انجام شده است.
جانشین قرارگاه ثامن ‌الائمه (ع) نیروی زمینی سپاه به ایجاد هشت بند خاکی در روستاهای مرزی اشاره کرد و بیان اینکه تا پایان سال با حمایت و همراهی مسؤولان ایجاد بندهای خاکی دیگری را در دستور کار داریم، تصریح کرد: بنا داریم تا امید را در دل روستاییان زنده کنیم تا به مهاجرت و شهرنشینی فکر نکنند.
حسن‌زاده ساخت 40 واحد مسکونی، تعمیر 200 واحد مسکونی، کمک به ساخت 10 مسجد، احیای  قنوات، توزیع 30 هزار بسته معیشتی در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته و تهیه 115 هزار بسته لوازم‌التحریر را از دیگر اقدامات قرارگاه منطقه‌ای ثامن‌الائمه عنوان کرد.
وی با اشاره به موضوع انتقال آب، گفت: طرح آبرسانی به استان تهیه ولی به نتیجه نرسید لذا تلاش می‌کنیم با همراهی و همکاری مسؤولان استانی و کشوری این طرح ارزشمند و اثرگذار را که سبب آبرسانی به 25 روستای خراسان‌جنوبی می‌شود را در آینده نزدیک عملیاتی کنیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۷۷۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کمیته امداد , سپاه