شنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۱
در مسابقات دو و میدانی منطقه‌ای

بانوان خراسان‌جنوبی بر سکوی نایب‌قهرمانی ایستادند

بانوان دو ومیدانی کار خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی منطقه شش کشور با کسب ۶ مدال طلا، ۴ نشان نقره و ۲ گردن‌آویز بر سکوی نایب‌قهرمانی ایستادند.
بانوان خراسان‌جنوبی بر سکوی نایب‌قهرمانی ایستادند
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از فارس، علیرضا چاجی اظهار داشت: در مسابقات دو ومیدانی نونهالان و پیشتازان قهرمانی منطقه شش کشور بانوان خراسان‌جنوبی ۱۲ مدال رنگی را به سینه آویختند.
وی افزود: این ماراتن منطقه‌ای کشوری با شرکت دو ومیدانی‌کارانی از استان‌های خراسان‌رضوی، خراسان‌جنوبی، خراسان شمالی و سیستان و بلوچستان به میزبانی زاهدان برگزار شد.
رئیس هیأت دو ومیدانی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: در بخش پیشتازان این دوره از مسابقات در رشته پرش طول کوثر محمد‌زاده قهرمان شد، در رشته دوی ۴۰۰ متر فاطمه قاری‌زاده به مدال طلا رسید و فاطمه الستی به نشان برتر دست یافت.
چاجی یادآور شد: در رشته دیسک مسابقات سهیلا سلیمان مدال طلا را به گردن آویخت، در رشته پرتاب وزنه بهناز سبزعلی نایب‌قهرمان شد و در ماده دوی ۳۰۰۰ متر رقابت‌ها افسانه سبزه‌کار حائز رتبه نخست گردید.
وی خاطرنشان کرد: در رده سنی نونهالان و در رشته پرش ارتفاع هدا قاسمی به مدال طلا رسید، در پرتاب دیسک مبینا کوثری بر سکوی قهرمانی ایستاد و در پرش طول نیز نرجس عباسی سوم شد.
رئیس هیأت دو ومیدانی خراسان‌جنوبی گفت: در ماده دوی ۱۰۰ متر با مانع فاطمه عباسی به نشان نقره رسید، در دوی ۴۰۰ متر مرضیه عباسی مدال برنز را به دست آورد و در پرتاب وزنه محبوبه الهیارزاده مدال نقره را از آن خود کرد.
 چاجی متذکر شد: بانوان دو ومیدانی کار خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی منطقه شش کشور با کسب ۶ مدال طلا، ۴ نشان نقره و ۲ گردن‌آویز بر سکوی نایب‌قهرمانی ایستادند، خراسان‌جنوبی رتبه نخست رقابت‌ها را کسب کرد و سیستان‌وبلوچستان در جایگاه سوم رقابت‌ها قرار گرفت.
خراشادیزاده بر سکوی قهرمانی قوی‌ترین مردان خراسان‌جنوبی
علی کهنسال به خبرنگار فارس در بیرجند گفت: مسابقه قوی‌ترین مردان دسته منفی 105 کیلوگرم قهرمانی خراسان‌جنوبی گرامیداشت ۲ هزار شهید استان برگزار شد.
وی اظهار داشت: در این دوره از مسابقات هشت پولادمرد برتر استان در سالن شهیدین قاسمی بیرجند با یکدیگر به رقابت پرداختند.
رئیس هیأت بدنسازی و پرورش اندام خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: اشکان خراشادی‌زاده بر سکوی نخست مسابقات قهرمانی ایستاد، مهدی کدخدایی نایب‌قهرمان شد و مصطفی مقدم مقام سوم رقابت‌ها را از آن خود کرد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۸۱۸
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , دو و میدانی