دوشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

اربعین حسینی نماد استکبارستیزی است/جهادگران بازوی توانای انبیا هستند

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: امروز اربعین حسینی به عنوان سمبل بین‌المللی قرار گرفته و نقش آن در حرکت‌های جهانی در مقابل ظلم و استکبار مشاهده می‌شود.
اربعین حسینی نماد استکبارستیزی است/جهادگران بازوی توانای انبیا هستند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدعلیرضا عبادی صبح امروز در همایش نکوداشت پیشکسوتان جهاد و مقاومت خراسان‌جنوبی با بیان اینکه خواسته انسان اندیشه او بوده است، اظهار داشت: اندیشه‌های افراد متفاوت بوده و اندیشه‌ها و تفکرها انسان را متفاوت می‌سازد.
وی ادامه داد: برای شناخت صحیح و ناصحیح و حق و باطل معیارهایی وجود داشته که باید آن‌ها را بشناسیم که در این راستا ارزش‌های انسانی مهم است.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه دفاع حق اولیه هر موجودی است، یادآور شد: یکی از مواردی که به عنوان فروع دین مطرح می‌گردد جهاد بوده زیرا عالم در تضاد و این امر اجتناب‌ناپذیر است. 
عبادی با بیان اینکه پیشکسوتان دوران دفاع مقدس کسانی هستند که در دروازه جهاد سبقت داشته‌اند، اضافه کرد: جهاد برای همه نیست بلکه ویژه افراد خاص بوده و کسانی که توفیق جهاد می‌یابند بازوان توانای انبیاء هستند.
وی با اشاره به اینکه وقتی حق در مقابل باطل قرار گیرد، جهاد واجب است، گفت: امروز اربعین حسینی به عنوان سمبل بین‌المللی قرار گرفته و نقش آن در حرکت‌های جهانی در مقابل ظلم و استکبار مشاهده می‌شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه شما پیشکسوتان جبهه و جهاد در مقابل دیوانگان بی‌دین و بی‌تعهد ایستادید، یادآور شد: این‌ها کسانی هستند که وقتی امور به دستشان می‌رسد زنان و کودکان را قتل‌عام می‌کنند و در اینجا حق و باطل به وضوح خود را نشان می‌دهد.
عبادی خاطرنشان کرد: امروز کوس رسوایی استکبارگران در جهان به صدا درآمده و انسان‌های باعزم و اراده در مقابل اینگونه افراد مقاومت می‌کنند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۸۶۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اربعین , محرم