پنجشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۷
در قالب رزمایش خدمت‌رسانی «محمد رسول‌الله(ص) ۲»

۵ نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در خراسان‌جنوبی برپا شد/ خدمت‌رسانی ۳۰۰۰ بسیجی به حاشیه‌نشینان استان

مسؤول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی با اشاره به برگزاری رزمایش خدمت‌رسانی محمد رسول‌الله(ص)۲، گفت: تاکنون در قالب این رزمایش ۵ نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در خراسان جنوبی برپا شده است.
۵ نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در خراسان‌جنوبی برپا شد/ خدمت‌رسانی ۳۰۰۰ بسیجی به حاشیه‌نشینان استان
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از فارس، مهدی هنری اظهار داشت: در راستای بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر اعتلای بسیج و تأثیرگذاری فعالیت‌های بسیجیان و گروه‌های جهادی در سطح جامعه، رزمایش خدمت‌رسانی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) 2 در قالب گروه‌های جهادی اجرا می‌شود.
وی با بیان اینکه رزمایش خدمت‌رسانی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) 2 از 9 شهریورماه آغاز و تا 29 شهریورماه ادامه دارد، بیان داشت: این رزمایش همزمان با سراسر کشور و با همکاری بسیج مستضعفان در حاشیه شهرها و مناطق محروم اجرا می‌شود.
مسؤول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی با اعلام اینکه در سطح کشور بیش از هفت هزار گروه جهادی در این رزمایش حضور دارند که سهم خراسان‌جنوبی 220 گروه جهادی است، توضیح داد: تا به امروز سه هزار جهادگر در قالب 294 گروه جهادی به مناطق حاشیه‌نشین و کم‌برخوردار خراسان‌جنوبی اعزام و به ساکنان این مناطق خدمت‌رسانی کردند.
هنری اهم فعالیت این گروه‌های جهادی را در زمینه‌های فرهنگی، آموزشی، سلامت، پزشکی، اشتغال و عمرانی عنوان کرد و گفت: از آغاز رزمایش تاکنون 248 میلیون تومان توسط خیرین، 65 میلیون تومان توسط دستگاه‌های اجرایی و 20 میلیون تومان توسط سپاه هزینه شده است.
وی با یادآوری اینکه هزینه حمایت از گروه‌های جهادی و اعزام جهادگران را بسیج سازندگی تأمین می‌کند، مطرح کرد: در رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) 2 اقشار مختلف دانش‌آموزی، دانشجویی و پزشکی، بسیج محلات، بسیج کارمندی، بسیح مهندسی و غیره حضور دارند و به ارائه خدمت می‌پردازند.
مسؤول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی تبیین کرد: تاکنون در قالب رزمایش خدمت‌رسانی سپاهیان محمد رسول‌الله(ص) 2، 5 نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در شهرهای مختلف خراسان‌جنوبی برپا شده است.
هنری با اشاره به برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در امیرآباد بیرجند، مطرح کرد: با همت گروه جهادی «کوثر» نمایشگاه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی و تولیدات خانگی در شهرک امیرآباد بیرجند برپا شد.
وی اعلام کرد: این نمایشگاه دارای 4 غرفه است که به مدت دو روز در شهرک امیرآباد بیرجند دایر است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۷۹۱۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , بسیج , اقتصاد مقاومتی