سه شنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

فریب دشمن را نخوریم/ قدرت کشور در دست ریگان و ترامپ نیست

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: قدرت این کشور در دست ریگان و ترامپ نیست و نباید فریب آن ها را بخوریم.
فریب دشمن را نخوریم/ قدرت کشور در دست ریگان و ترامپ نیست
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از مهر، حجت الاسلام سیدمحمدباقر عبادی در جمع عزاداران مسجد مرتضوی بیرجند با اشاره به برگزاری محافل عزاداری در ایام ماه محرم بیان کرد: خداوند به خاطر همین عزاداری ها رحمتش را به ملت ایران نازل می کند.
وی ادامه داد: در ۲۸ مرداد آمریکایی ها کودتا کردند و شیخ رجب علی خیاط که یک عبد صالح خدا بود گفت «علت اینکه ملت ما میلیون ها نفر کشته نداد به خاطر عزاداری های امام حسین(ع) است».
حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه عزاداری و اشک ریختن برای امام حسین(ع) به انسان آرامش می بخشد، افزود: ایام عزاداری ابا عبدالله حسین(ع)، فرصتی مناسب برای خودساختن است.
وی با بیان اینکه باید از کمالات مجازی که مثل سراب هستند، برید تا به کمال واقعی رسید، گفت: انسان به دنبال کمال است اما هر کمالی را نمی پذیرد بنابراین به دنبال قدرت و ثروت نامحدود است.
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تنها قدرت خداوند بوده که محدودیت ندارد بنابراین باید برای رسیدن به کمال باید به قدرت و ثروت و علم خدا چنگ بزنیم.
وی با بیان اینکه زمان و عمر پست های دنیوی محدود و تمام شدنی است، اظهار کرد: ثروت و قدرت و علم خدا بی انتهاست در حالی که ثروت و قدرت جهان محدود است.
حجت الاسلام عبادی  با بیان این مطلب که باید حواسمان باشد که کمال های غیر حقیقی ما را فریب ندهد، گفت: قدرت این کشور در دست ریگان و ترامپ نیست.
وی افزود: قدرت دست خداست و آن کسی که به خدا رسید دنبال ترامپ نمی رود و دست بالا نمی برد و به رهبرش امید پیدا می کند.
نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  بیان کرد: روزی بدن این افراد را هم مور خواهد خورد ولی انقلاب همچنان به راه خود ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۰۱۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , تحریم‌ , ترامپ