چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۰
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

امنیت پایدار از مسیر محرومیت زدایی می‌گذرد

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: امنیت پایدار در مسیر محرومیت زدایی است.
امنیت پایدار از مسیر محرومیت زدایی می‌گذرد
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا عبادی، امروز(۴ مهر)، در دیدار بافرمانده قرارگاه قرب کوثر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: در طول تاریخ به جز مواردی استثنایی شیعه در انزوا بوده و تجربه حکومتی نداشته است.
وی افزود:‌ اگر محرومیت در کشور برداشته شود به خودی خود مردم امنیت را برقرار می‌کنند بنابراین باید در نظر داشته باشیم که از آرمان‌های انقلاب اسلامی فاصله نگیریم.
وی با اشاره به اینکه سازمان‌های خدمت رسان باید به صورت مشترک به امور محرومیت زدایی بپردازند، تصریح کرد: با تجمیع اقدامات خدمت رسانی هم تعداد مراجعه نیازمندان به دستگاه‌های مختلف کم خواهد شد و هم جلوی افرادی که در مسیری می‌تازند گرفته می‌شود.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان کرد: اطلاع رسانی صحیح و به موقع در موضوعات مختلف محرومیت زدایی از مهم‌ترین اقدامات پیش روی سپاه پاسداران است.
عبادی ادامه داد: در کشوری زندگی می‌کنیم که سراسر امید است، ممکن است دشمن دست اندازی کند اما چون در آزمون و خطا هستیم قابل پیش بینی است و به سوی هدف اصلی لحظه‌ای متوقف نخواهیم شد.
وی با اشاره به اینکه امنیت پایدار در مسیر محرومیت زدایی است، یادآور شد: بر اساس آرمان‌های دین و انقلاب امکانات در نظام اسلامی باید بر پایه عدالت در جامعه تقسیم شود. 

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۱۳۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سپاه , نماینده ولی فقیه