يکشنبه ۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۴
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی قاینات خبرداد:

رفع تنش آبی 33 روستای قاینات در دست اقدام است

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی قاینات گفت: رفع تنش آبی در 33 روستای این شهرستان با اعتبار 850 میلیون تومان در دست اقدام است.
رفع تنش آبی 33 روستای قاینات در دست اقدام است
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، محمدرضا عیدی‌زاده افزود: برای رفع تنش آبی در این روستاها اقداماتی از جمله حفر و تجهیز چاه رزو، احداث خط انتقال آب، خط انتقال برق، وصل چاه‌های آب شرب به مجتمع و احداث اتاقک در دست انجام است.
وی گفت: با اجرای این طرح ها تنش آب بیش از سه هزار و 500 خانوار روستایی شهرستان های زیرکوه و قاینات تا پایان سال جاری رفع می شود.
وی بیان کرد: آبرسانی به روستای تبلو شهرستان از محل مجتمع کرغند با اعتبار یک میلیارد تومان در حال انجام است که این طرح تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می رسد.
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی قاینات افزود: آبرسانی به روستاهای « زمانی، محمد آباد پسکو، گوراب و کرچ» از محل مجتمع آبرسانی سده با همکاری بنیاد برکت با اعتبار 2 میلیارد و 300 میلیون تومان نیز در دست اجراست که آبرسانی به این روستاها تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می رسد و 212 خانوار از چرخه آبرسانی سیار خارج می شوند.
وی گفت: همچنین عملیات نقشه برداری و طراحی طرح جمع آوری و دفع فاضلاب روستای زول شهرستان انجام شده و عملیات اجرایی آن تا 2 ماه آینده آغاز می شود.
عیدی زاده اظهار داشت: مطالعات و نقشه برداری احداث مجتمع روشک شهرستان با اعتبار 100میلیون تومان در حال انجام است که آبرسانی به روستاهای «روشک، عباس آباد، کریم آباد، کلاته کریم و ورزگ» از محل این مجتمع در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۲۲۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , قاینات , شرکت آب و فاضلاب