دوشنبه ۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۳
مدیر امور دانشجویی دانشگاه بیرجند گفت:

بحران خوابگاهی در دانشگاه بیرجند نداریم

مدیر امور دانشجویی دانشگاه بیرجند با بیان اینکه سال تحصیلی جدید را با استقبال از دانشجویان و کمترین مشکل آغاز کردیم، گفت: خوابگاه‌های دانشگاه بیرجند برای اسکان دانشجویان، 3900 نفر ظرفیت دارد.
بحران خوابگاهی در دانشگاه بیرجند نداریم
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، علیرضا منصوری، امروز (9 مهر)، در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: حوزه دانشجویی دانشگاه بیرجند در سه حیطه کاری اسکان، تغذیه و پرداخت تسهیلات به دانشجویان فعالیت می‌کند.
وی افزود: همچنین با برنامه راهبردی همزمان با تعطیلات تابستان امسال در حوزه تامین و تجهیز و نوسازی خوابگاه‌ها اقدامات خوبی شده و خوابگاه‌ها به روزرسانی و زیباسازی شدند.
مدیر امور دانشجویی دانشگاه بیرجند با بیان اینکه سال تحصیلی جدید را با استقبال از دانشجویان و کمترین مشکل آغاز کردیم، تصریح کرد: خوابگاه‌های دانشگاه بیرجند برای اسکان دانشجویان، 3900 نفر ظرفیت دارد.
منصوری با بیان اینکه بحران خوابگاهی در دانشگاه بیرجند نداریم، تصریح کرد: دو مجتمع خوابگاهی در پردیس شوکت‌آباد برای دختران و پسران و دو خوابگاه دانشجویی در خیابان ابوذر و خیابان توحید بیرجند وجود دارد.
وی ادامه داد: همچنین سالن‌های غذاخوری نیز با یک آشپزخانه در پردیس شوکت‌آباد در حال فعالیت است و دو سالن غذاخوری در دانشگاه بیرجند نیز به برادران و خواهران سرویس‌دهی می‌کند.
مدیر امور دانشجویی دانشگاه بیرجند خاطرنشان کرد: مجتمع و خوابگاه‌های خودگردان کمک می‌کنند تا مشکل خوابگاهی در دانشگاه بیرجند نداشته باشیم.
منصوری یادآور شد: وام تغذیه‌ای، وام ازدواج، وام ضروری، وام ودیعه مسکن و وام موارد خاص برای کسانی که بیماری خاصی دارند بدون سود و کارمزد پرداخت می‌شود و دانشجویان دوره شبانه از وام شهریه با کارمزد چهار درصد می‌توانند بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۲۵۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , خوابگاه , دانشگاه بیرجند