سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۷
مسئول بسیج دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند خبرداد:

اعزام دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند به راهپیمایی اربعین

مسئول بسیج دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند گفت: امسال برای اولین بار با مساعدت‌های انجام شده با رییس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، امکان حضور در راهپیمایی اربعین حسینی برای دانشجویان فراهم شد.
اعزام دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند به راهپیمایی اربعین
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، ابوالفضل سازنده، امروز 17 مهرماه، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به سیاست‌های اخیر نظام جمهوری اسلامی و توجه ویژه مقام معظم رهبری به حضور پرشور در پیاده روی عظیم اربعین حسینی، این سفر زیارتی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به آغاز ثبت نام اربعین حسینی برای دانشجویان، افزود: امسال برای اولین بار با مساعدت‌های انجام شده با رییس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، امکان حضور در راهپیمایی اربعین حسینی برای دانشجویان فراهم شد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه با تدابیر اندیشیده شده دانشجویان مشمول برای خروج از کشور نیاز به قرار دادن وثیقه ندارند، تصریح کرد: در بخش وثیقه مالی دانشجویان می‌توانند به صورت نقدی مبلغ سه میلیون تومان پرداخت کنند و نیز می‌توانند گزینه ضمانت سازمانی ستاد ملی اربعین دانشگاهیان را انتخاب کنند که ضمانت سازمانی را ستاد ملی دانشگاهیان و بسیج دانشجویی به عنوان شبکه این کار در کل کشور انجام می‌دهند.
سازنده خاطرنشان کرد: پس از انتخاب این گزینه، سامانه نظام وظیفه گزینه کد سخا را برای آنان نمایش داده که با در دست داشتن این کد و مراجعه به سامانه ستاد اربعین دانشگاهیان و ثبت اطلاعات و ضامن خود و تحویل مدارک به دفاتر بسیج دانشجویی سراسر کشور پس از ۴۸ساعت پیامکی دریافت می‌کنند.
وی اظهار کرد: سپس کد اعتباری سه میلیون تومانی صادر شده و می‌توانند به سامانه ستاد ملی اربعین دانشگاهیان مراجعه کرده کد را بردارند و آن را در گزینه کد سخا نظام وظیفه وارد کنند و در واقع این کد اعتبار، کار سه میلیون تومان وثیقه نقدی را انجام می‌دهد.
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: با رایزنی‌های صورت گرفته دانشگاه آزاد اسلامی یک میلیون تومان وام قرض الحسنه برای سفر اربعین به دانشجویان این دانشگاه که در قالب کاروان‌ها اعزام می‌شوند پرداخت می‌کند.
سازنده با اشاره به زمان اعزام کاروان اربعین، یادآور شد: اعزام دانشجویان از 25 مهرماه امسال به مدت 13 روز خواهد بود.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۴۴۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اربعین , بسیج