سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۳
به مناسبت بیست و یکمین جشنواره قصه‌گویی بین‌المللی ؛

نشست تخصصی قصه‌گویی در استان خراسان جنوبی برگزار شد

به مناسبت بیست و یکمین جشنواره قصه‌گویی بین‌المللی نشست قصه‌گویی با عنوان "قصه، رسانه و مهارت‌های زندگی" در خراسان جنوبی برگزار شد.
نشست تخصصی قصه‌گویی در استان خراسان جنوبی برگزار شد
 
به گزارش گروه فرهنگی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، ظهر امروز با همت مرکز آموزشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی نشست قصه‌گویی با عنوان "قصه، رسانه و مهارت‌های زندگی" برگزار شد.
این نشست با حضور استاد حسین زنگویی از اساتید متخصص در حوزه ادبیات و دارای 39 سال سابقه فرهنگی و مولف 12 جلد کتاب برگزار شد.
گفتنی است این نشست همزمان با بیست و یکمین جشنواره قصه گویی بین‌المللی در سال جاری برگزار شد و همه ساله نیز قبل از برگزاری جشنواره قصه گویی در مرحله استانی نشست‌هایی برگزار می‌شود.
با توجه به اینکه قصه گویی امروز به فراموشی سپرده شده است تلاش مرکز آموزشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بر این است که این سنت حسنه را زنده و احیا کند و در این راستا خانواده‌ها را ترغیب می‌کنند تا بیشتر برای کودکان خود وقت بگذارند و اقدام به قصه‌گویی کنند چراکه در قالب قصه گویی بسیاری از مهارت‌ها به کودکان آموزش داداه می‌شود و بهتر می‌توانند با بسیاری از مشکلات دست و پنجه نرم کنند و با همزاد پنداری با شخصیت‌های قصه می‌توانند بسیاری از دغدغه‌های خود را برطرف کنند.
این نشست با حضور 35 نفر از مربیان، کارشناسان و علاقه‌مندان به قصه‌گویی برگزار شد و در پایان برای شرکت کنندگان در نشست گواهینامه آموزشی صادر شد.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۴۵۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , جشنواره , کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان