سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱
امام جمعه شهرستان طبس:

کوتاهی کردن در وظایف، خیانت به شهدا است

امام جمعه شهرستان طبس گفت: اگر امروز کماندوهای آمریکایی در خلیج فارس در مقابل پاسداران ما زانو می زنند به خاطر جانفشانی شهدا در طول انقلاب بوده است.
کوتاهی کردن در وظایف، خیانت به شهدا است
 
حجت الاسلام والمسلمین محمدی ، رئیس ستاد کنگره سرداران و ۲۲۱ شهید و امام جمعه شهرستان طبس ضمن تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی کنگره سرداران و ۲۲۱ شهید شهرستان طبس اظهار داشت : سن اکثر شهدای ما سن جوانی بین ۱۳ سال تا ۳۵ سال بوده است که با هدف مقدسی که داشتند از همه آمال و آرزوهای خود دست کشیدند و برای عزت ایران اسلامی جان خود را هدیه کردند.
امام جمعه طبس گفت: امروز حرف اول منطقه را ایران می زند که این عزت به خاطر زحمات و جانثاری رزمندگان و شهدای عزیز بوده است.
وی افزود : اگر امروز کماندوهای آمریکایی در خلیج فارس در مقابل پاسداران ما زانو می زنند به خاطر جانفشانی شهدا در طول انقلاب بوده است.
حجت الاسلام و المسلمین محمدی خاطرنشان کرد : شهدا زنده اند و بر تک تک ما مردم و مسئولین و همه و همه ناظر اند ،امروز اگر ما در وظایف خود کوتاهی کنیم، خیانت به شهدا کرده ایم.
امام جمعه طبس گفت : امروز یکی از اهداف شهدا که باید به آن عمل کنیم همدلی و وفاق ، آن هم زیر چتر ولایت است که اتحاد ما دشمن شکن است.
وی افزود : امروز ما در جنگ در زمینه های مختلف فرهنگی ، اقتصادی با دشمن هستیم که ان شا الله دشمن از مردم ایران سیلی خواهد خورد.
حجت الاسلام و المسلمین محمدی گفت : امسال مردم ما در چهل سالگی انقلاب که نشان از پختگی و کامل شدن انقلاب خواهد بود با حضور در صحنه های مختلف پیروز خواهند شد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۴۶۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , طبس , کنگره