سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۴
دبیر کنگره 2هزار شهید استان خراسان جنوبی:

سپردن کار به جوانان از برنامه های اساسی کنگره شهدا بوده است

دبیر کنگره 2 هزار شهید استان خراسان جنوبی گفت: کنگره استان را مدیران اجرایی شهرستان اداره می کنند و سپردن کار به جوانان از برنامه های اساسی کنگره شهدا بوده است.
سپردن کار به جوانان از برنامه های اساسی کنگره شهدا بوده است
 
به گزارش خراسان‌تایم سردار قاسمی ضمن ارائه گزارشی از برنامه های استان در سال 97 گفت: هدف از برگزاری این مراسم زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا و پراکنده کردن عطر شهدا و بردن این برنامه ها به دانشگاه‌ها، مدارس و ادارات و نهادها است.
وی افزود: ۲۸ کنگره استان را مدیران اجرایی شهرستان اداره می کنند و سپردن کار به جوانان از برنامه های اساسی کنگره شهدا بوده است.
دبیر کنگره شهدای خراسان جنوبی در ادامه گفت: بیش از ۲۸۰ تیم جمع آوری مطالب و خاطرات شهدا خدمت خانواده شهدا اعزام شدند و بخش عمده خاطرات آنها جمع آوری شده است.
وی افزود: 200 برنامه تلویزیونی و بیش از 60 فیلم کوتاه و بلند در حال تهیه شدن است و دو جشنواره بزرگ نوشتن 2 هزار کتاب جیبی تبلیغ شد و جشنواره تولید فیلم کوتاه نیز انجام می شود.
سردار قاسمی تصریح کرد: ارتباط با ۲ هزار خانواده شهید و دوره های قرانی در ماه رمضان هر روز به نام یکی از شهدا کاری دیگر از برنامه های این کنگره بود.
وی در خصوص یادواره ها به صورت مردمی گفت: اکثر یادواره ها مردمی است و در بخش های اختصاصی اکثر مدیران استانی به دیدار خانواده شهدا می‌روند.
سردار قاسمی از بازسازی مزار شهدای گمنام و اجرای المان های شهری با موضوع دفاعی و ارزشی گفت و افزود: این اجلاسیه ها باعث همدلی و همراهی شده که به برکت خون شهدا می‌باشد.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۴۶۳