سه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۶
سردار قدسی:

انصارالله یمن به زودی یکی از قدرت‌های بزرگ خواهد شد/بسیاری از مردم ملل مختلف چشمشان به ایران است

سردار قدسی: رییس جمهور آمریکا می گوید ۷هزار میلیارد دلار در خاورمیانه خرج کردیم اما هیچ چیزی به دست نیاوردیم درصورتی که این بودجه ۱۰۰ سال جمهوری اسلامی است.
انصارالله یمن به زودی یکی از قدرت‌های بزرگ خواهد شد/بسیاری از مردم ملل مختلف چشمشان به ایران است
 
به گزارش خراسان‌تایم سید احمدعلی قدسی از فرماندهان ارشد نیروی قدس سپاه پاسداران سخنران ویژه مراسم در سومین اجلاسیه سرداران و 221 شهید شهرستان طبس اظهار داشت: ابتدای پیروزی انقلاب، دشمن کارهای زیادی را برای بر زمین زدن جمهوری نوپای اسلامی ایران انجام داد و دشمن قائله های زیادی به راه انداخت، توطئه های زیادی انجام داد و حرکات ضد انقلاب نیز به آنان کمک می‌کرد و زمانی که به این نتیجه رسید که به جایی نمیرسد دشمن بعثی و صدام را ۸ سال به جان ایران انداخت.
سردار قدسی تاکید کرد: با وجود کمک همه دنیا به عراق اما ایران پیروز شد و دشمن فهمید با جنگ علیه ایران به جایی نمی‌رسد.
وی با بیان اینکه آمریکا می گوید ماضد داعشیم و می گویند ما با کمک متحدینمان داعش را از بین بردیم، گفت: آن‌ها دروغ می گوید و جمهوری اسلامی ایران به جهان نشان داد بزرگترین نیروی موشکی منطقه و جهان است و آمریکا می‌خواهد با قطعنامه های خود این را از بین ببرد.
سردارقدسی ادامه داد: رییس جمهور آمریکا  می گوید ۷هزار میلیارد دلار در خاورمیانه خرج کردیم اما هیچ چیزی به دست نیاوردیم درصورتی که این بودجه ۱۰۰ سال جمهوری اسلامی است.
فرمانده ارشد نیروی قدس سپاه پاسداران در آستان مقدس امامزاده حسین بن موسی الکاظم علیه السلام گفت: امروز بزرگترین قدرت منطقه حزب الله لبنان و انصار الله در یمن است و دشمنان درمقابل پهبادهای ساخته آنان کم آورده و زانو زده اند و مدام میگویند ایران به آنها کمک می کند، ایران از کجا می فرستد؟ شما که چندین قطعنامه نوشته اید و هیچ کمکی از هیچ جایی به آنان نمی تواند برسد ایران از کجا می تواند برساند؟ این کار دانشمندان و جوانان یمنی است و در آینده همه خواهند دید که یمن بر عربستان و تمام همدستانش پیروز خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: امروز نیروهای عربستانی که علیه انصارالله می جنگند مزدور هستند و از کشورهای دیگر آمده اند و به اندازه پولی که می گیرند می‌جنگند و مطمئن باشید انصارالله یمن به زودی یکی از قدرت‌های بزرگ خواهند شد.
سردار قدسی افزود: بودجه نظامی ایران ۵ درصد کل بودجه جمهوری اسلامی ایران است یعنی ۳و نیم میلیارد دلار و اگر بر ۴ بخش نظامی ایران تقسیم شود میزان کمی می شود.ما چیزی نداریم که به کشورهای دیگر بدهیم و اگر می دهیم مبادلات بین کشور هاست و اگر این مبادلات نبود و اگر رشادت ها نبود الان باید با داعش در ایران می جنگیدیم و این برای اقتدار جمهوری اسلامی است .
وی با تاکید بر اینکه ما امروز نباید مورد جنگ روانی رسانه‌های خارجی قرار بگیریم، گفت: چهل سال رزم کردیم و سربلند بودیم و این افتخار تمام ملتهاست .
قدسی تاکید کرد: خیلی از مردم در ملل مختلف چشمشان به ایران است که در مقابل این دشمن قلدر بایستد و نشان دهنده راه باشد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۴۶۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , یمن , طبس