چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۱
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت:

اجلاسیه فضای مجازی برای نخستین بار در کشور در خراسان جنوبی برگزار می‌شود

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه اجلاسیه فضای مجازی برای نخستین بار در کشور تدارک دیده شده گفت: یکی از اولویت‌ها در کنگره ملی ۲ هزار شهید استان به‌کارگیری جوانان و نوجوانان است.
اجلاسیه فضای مجازی برای نخستین بار در کشور در خراسان جنوبی برگزار می‌شود
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، سردار علی قاسمی اظهار داشت: 8 اجلاسیه استانی، 4 اجلاسیه شهرستانی و بیش از 480 یادواره بخش و دهستان برگزار شده و 28 کمیته کنگره شهدا را مدیران کل استان مدیریت و پشتیبانی می‌کنند.
وی مشارکت مردم، خیران و مدیران و سپردن کارها به قشر جوان در کمیته‌ها را از برنامه‌های مهم کنگره شهدا دانست و افزود: آثار و خاطرات شهدا در سینه‌ها و خانه‌ها مخفی مانده و بیش از 280 تیم جمع‌آوری خاطرات شهدا را جمع‌آوری می‌کنند.
فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اعلام اینکه در راستای برگزاری کنگره شهدای استان قریب 850 برنامه از جمله 145 کتاب مد نظر است که به‌کارگیری جوانان و نوجوانان در اولویت کار است گفت: اجلاسیه فضای مجازی برای نخستین بار در کشور تدارک دیده شده و جوانان، اعضای کمیته فضای مجازی و فعالان این حوزه بسیار کمک کردند.
قاسمی بیان کرد: بازسازی مزار شهدای گمنام و شهدای شهرستان‌ها و المان‌های ارزشی دفاع مقدس در همه شهرستان‌ها در حال اجرا است و از همه پیشکسوتان دفاع مقدس در نیروهای مسلح می‌خواهیم آستین همت بالا بزنند و برای اینکه آثار دفاع مقدس ماندگار شود اسناد و اطلاعات خود را به مراکز جمع‌آوری و حفظ آثار دفاع مقدس بسپارند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۴۸۹
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , سپاه , فضای مجازی