چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۹
نماینده ولی فقیه استان خراسان جنوبی:

امروز مقام معظم رهبری در خط مقدم مقابل دشمن می‌ایستند

نماینده ولی فقیه استان خراسان جنوبی گفت: نمازی که در آن مبارزه با شرک ،کفر و نفاق نباشد بی خاصیت است.
امروز مقام معظم رهبری در خط مقدم مقابل دشمن می‌ایستند
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان تایم، آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه استان خراسان جنوبی صبح امروز در جمع روحانیون و خبرنگاران اظهار داشت: جامعه فرهنگی عالمان دین و تعبیرهای نظامی با هم معنی خوبی می دهند.
وی افزود: در سلسله موجودات و ارتقا سطوح مختلف مقام حیات مقام بالایی است و خداوند متعال این نعمت بزرگ را به بخشی از موجودات عنایت کرده که مثل هر امانت دیگری باید حفظ شود وچون عالمی که ما در آن زندگی می‌‌‌‌ ‌‌‌‌‌کنیم عالم تضاد است پس حیات هم آفاتی دارد و انسان اگر می خواهد بماند باید با اولین میدانی که با آن روبه رو می شود مبارزه کند.
وی با بیان اینکه طبیعت میدان مبارزه است افزود: اگر پیش بینی و تجهیزات لازم صورت نگیرد حیات باقی نمی ماند و حیات طیبه انسان که همان عقل و ایمان است باید نگهداری شود و باقی بماند.
عبادی تصریح کرد: مسجدی را که اداره می کنید یک مکان مقدس است و محراب جای مبارزه است و نمازی که در آن مبارزه با شرک ،کفر و نفاق نباشد بی خاصیت است.
نماینده ولی فقیه استان ادامه داد: اگر ما در آن حیات اصلی یعنی حیات معنوی انسان کم بیاوریم، همه رشته های حیات را از ما می گیرند و اگر در حیات معنوی خود استقلال نداشته باشیم، استقلال سیاسی، اجتماعی و حتی فرهنگی خود را نیز از دست می دهیم و اینجاست که عنوان فرماندهی و پایگاه های مقاومت جای اصلی خود را پیدا می کنند.
وی با بیان اینکه پیغمبران فقط برای خواندن نماز و روزه گرفتن نیامده اند، اظهار داشت: آن‌ها برای حفظ حیات انسانی آمده اند و اگر چیزی غیر از این بود به این میزان مورد آزار و اذیت قرار نمی گرفتند و امروز رهبر معظم انقلاب محکم و استوار در مقابل کفر می ایستد و با آن مبارزه می کند.
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۴۹۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , کنگره ملی ۲۰۰۰ شهید , نماز