چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۱

توضیحات فرمانده نیروی انتظامی درباره شهادت مامور نیروی انتظامی قاین

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از شهادت شهید مدافع حریم وطن ستوان دوم "علی غلامی"طی درگیری با اشرار مسلح در شهرستان قاین خبر داد.
توضیحات فرمانده نیروی انتظامی درباره شهادت مامور نیروی انتظامی قاین
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از ایسنا، سردار مجید شجاع، اظهار کرد: شب گذشته ماموران ایست و بازرسی شهرستان قاین هنگام کنترل خودروهای عبوری به دو سرنشین یک دستگاه خودروی پراید مشکوک شدند و خودرو را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.
وی بیان کرد: ماموران دو سرنشین خودروی پراید را پیاده و بازرسی کردند که یکی از سرنشینان خودرو هنگام بازرسی بدنی، مامور مراقب ایستگاه را با یک قبضه سلاح کلت کمری تهدید کرد.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی افزود: ماموران با توجه به وضعیت تردد شهروندان در ایست و بازرسی و احتمال آسیب رسیدن به شهروندان، سعی در آرامش فرد مسلح داشتند که فرد با تهدید سلاح سرنشینان یک دستگاه خودروی دیگر را پیاده و با تهدید مامور پلیس و شهروندان، خودرو را به صورت مسلحانه سرقت کرد.
شجاع ادامه داد: با اقدام قاطع، ماموران در محدوده‌ای که خطر جانی برای سایر خودروهای عبوری نداشت با فرد مسلح درگیر شدند که یکی از افراد مهاجم زخمی و هر دو مهاجم مسلح دستگیر و سلاح آنان نیز کشف شد.
وی بیان کرد: در درگیری متقابل بین ماموران و مهاجمان مسلح، ستوان دوم "علی غلامی" از کارکنان ایست و بازرسی شهرستان قاین مجروح و به بیمارستان منتقل شد که در بیمارستان به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد و به خیل یاران شهیدش پیوست.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با عرض تبریک و تسلیت به خانواده معظم این شهید مدافع حریم وطن و مردم شریف استان، خاطرنشان کرد: پلیس با قاطعیت با هرگونه بی نظمی و شرارت به صورت قاطع برخورد می‌کند و امنیت مردم و شهروندان خط قرمز ما است که در این راه هیچ گونه اغماضی صورت نخواهد گرفت.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۴۹۵
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , شهید علی غلامی , نیروی انتظامی