چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵

عملیات پهپادی و توپخانه‌ای در ساحل غربی/ ۵ شهید در حمله جنگنده‌های سعودی به الحدیده

منابع یمنی از عملیات مشترک یگان پهپادی و توپخانه‌ای علیه متجاوزان و مزدوران ائتلاف سعودی خبر دادند.
عملیات پهپادی و توپخانه‌ای در ساحل غربی/ ۵ شهید در حمله جنگنده‌های سعودی به الحدیده
 
به گزارش گروه سیاسی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری تسنیم، یگان پهپادی و توپخانه ارتش و کمیته‌های مردمی یمن امروز چهارشنبه عملیات مشترکی را علیه تجمعات متجاوزان و مزدوران در ساحل غربی انجام دادند.
یک منبع نظامی یمنی در این باره به المسیره گفت تجمعات متجاوزان و مزدوران در الدریهمی در ساحل غربی هدف یگان پهپادی و توپخانه ارتش و کمیته‌های مردمی قرار گرفت.
یگان پهپادی یمن پیش از این عملیات،‌پادگان عنبره در ساحل غربی را با پهپاد قاصف 1 هدف قرار داده بود، در این حمله، تجمع متجاوزان و مزدوران هدف قرار گرفته بود.
خبر دیگر  اینکه ارتش و کمیته‌های مردمی، مواضع مزدوران عربستان را در حریب در نهم هدف قرار دادند که به هلاکت شماری از آنها منجر شد.
درخواست شیوخ و بزرگان الحدیده از فریب‌خوردگان
از سوی دیگر شیوخ و بزرگان استان الحدیده تشدید تجاوزات متجاوزان سعودی و اماراتی و جنگ اقتصادی همزمان آنها با جنگ نظامی علیه ملت یمن را محکوم کرده و آنها را مسئول پیامدهای آن دانستند.
شیوخ و بزرگان استان الحدیده یمن همچنین گفتند از آن دسته از مردم جنوب که در ساحل غربی در کنار متجاوزان حضور دارند، می‌خواهیم از این مناطق خارج شوند، چرا که این نبرد تنها به نفع طمع‌ورزی صهیونیستی آمریکایی است.
بزرگان الحدیده از تمام خائنان و مزدورانی که در کنار متجاوزان سعودی اماراتی با کشور و ملت خود می‌جنگند، ابراز برائت کردند.
شهادت 5 غیرنظامی در الحدیده
خبر  دیگر اینکه در حملات جنگنده‌های سعودی به  استان الحدیده در غرب یمن، پنج غیرنظامی به شهادت رسیدند.
جنگنده‌های سعودی شهروندانی را که در حال گرفتن وضو در یکی از مساجد منطقه الجاح بودند،‌هدف قرار دادند که به شهادت پنج نفر از آنها منجر شد. دو روز پیش نیز در حمله جنگنده‌های سعودی به الحدیده پنج غیرنظامی شهید شده بودند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۵۱۴
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , عربستان , یمن