پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۴
معاون گردشگری، سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی خراسن جنوبی خبرداد:

رونق تور‌های گردشگری زرشک و زعفران در خراسان جنوبی

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی از رونق تور‌های گردشگری برداشت زرشک و زعفران خبر داد.
رونق تور‌های گردشگری زرشک و زعفران در خراسان جنوبی
 
به گزارش خراسان‌تایم به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ عربی، معاون گردشگری، سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میرث فرهنگی خرسن جنوبی از رونق تور‌های گردشگری برداشت زرشک و زعفران خبر داد و گفت: ۱۵ نفر گردشگر آلمانی به سرپرستی آقای هارتموت نیمان نویسنده کتاب راهنمای سفر به ایران که به زبان آلمانی ترجمه شده است، به سرزمین طلای سرخ سفر می‌کنند.
وی افزود: این گروه از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی شهرستان‌های فردوس، بشرویه، طبس، سربیشه، درمیان، بیرجند، قاینات و نهبندان در بازه زمانی ۸ لغایت ۱۵ آبان ماه سال جاری دیدن خواهند کرد.
عربی ادامه داد: در چهار سال اخیر آقای نیمان در فصول مختلف تور‌های متفاوتی را برای بازدید از جاذبه‌های فرهنگی، تاریخی و طبیعی استان و توسط شرکت پرتو شرق بیرجند برنامه ریزی و اجرا نموده است.
وی با بیان اینکه هر گردشگر خارجی می‌تواند بعد از سفر به عنوان یک سفیر فرهنگی محسوب شود، تداوم تور‌های ورودی از کشور آلمان را ناشی از همین موضوع دانست و اینکه چقدر می‌تواند فرهنگ، آداب و رسوم و محصولات راهبردی استان در جذب گردشگران خارجی نقش موثر داشته باشند.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۵۲۳