پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۳
مدیرکل استاندارد خراسان جنوبی خبر داد:

برگزاری همایش روز استاندارد در خراسان جنوبی

همایش روز استاندارد ۲۶ مهر ماه در اتاق بازرگانی خراسان جنوبی برگزار می شود.
برگزاری همایش روز استاندارد در خراسان جنوبی
 
به گزارش خراسان‌تایم به نقل از باشگاه خبرنگاران جوانمروی مقدم مدیرکل استاندارد خراسان جنوبی صبح امروز در نشست خبری ضمن اعلام برنامه های هفته استاندارد گفت:همایش روز استاندارد روز پنج شنبه ۲۶ مهر ماه در اتاق بازرگانی برگزار خواهد شد.
وی به برنامه هایی از جمله حضور در مزار شهدا و نثار گل،دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، سخنرانی در سطح مدارس استان و شهرستان،درج شعارهای هفته استاندارد در سربرگ اداری مدارس،ارسال پیام کوتاه هفته استاندارد به مناسبت ترویج فرهنگ استاندارد به مناسبت هفته استاندارد اشاره کرد.
مروی مقدم نصب پلا کارت‌های استاندارد توسط واحدهای تولیدی و زیرنویس توسط سیمای استان و پخش برنامه های رادیویی استاندارد از شبکه خاوران را نیز از دیگر برنامه های این هفته عنوان کرد.
مدیرکل استاندارد خراسان جنوبی در خصوص کالاهای غیر استاندارد نیز گفت:در حوزه ی قضایی و کشاورزی ۱۸۵ مورد،برق و الکترونیک ۸۴ مورد،مکانیک و فلزشناسی ۲۳ مورد، بسته بندی و سلولزی ۸ مورد، شیمی و پتروشیمی ۱۷ مورد،نساجی و چرم ۳مورد،خودرو و نیرو محرکه ۱۳ مورد و مهندسی و پزشکی ۱ مورد بازرسی از مهر ماه ۹۶ تا مهر ماه ۹۷ صورت گرفته است.
وی در بحث ابطال پروانه های علامت استاندارد که تعداد آن ۱۴ مورد است،افزود:نوشابه های گازدار میوه ای،شیرپاستوریزه نیم چرب و پاکتی،پروفیل های تو خالی مخصوص درب و پنجره سازی،کنسرو و خوراک بادمجان و فیلتر های هوای خودرو های سبک از جمله این موارد است و تا زمانی که احراز نشود به چرخه تولید باز نخواهند گشت.
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۵۳۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , ستاندارد , همایش