جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰

مراسم تودیع ریاست سابق و معارفه سرپرست جدید دانشگاه صنعتی بیرجند

مراسم تودیع ریاست سابق دانشگاه صنعتی بیرجند جناب آقای دکتر مهرشاد و معارفه سرپرست جدید جناب آقای دکتر هاشمی عصر امروز در سالن شهید چمران این دانشگاه با حضور دکتر شمس‌بخش مدیرکل دفتر وزارتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و حجت‌الاسلام و المسلمین عبادی نمیانده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
مراسم تودیع ریاست سابق و معارفه سرپرست جدید دانشگاه صنعتی بیرجند
 
به گزارش خراسان‌تایم در ابتدای این مراسم دکتر هاشمی سرپرست جدید دانشگاه صنعتی بیرجند با اشاره به اقدامات موثر انجام شده توسط روسای سابق این دانشگاه، افزود: از زحمات دوست عزیزم جناب آقای دکتر مهرشاد تشکر میکنم و امیدوارم در این مدت که سرپرستی این دانشگاه را برعهده دارم، بتوانم با کمک شما اساتید و کارکنان عزیز، وظیفه خود را انجام دهم.
در این مراسم دکتر ناصر مهرشاد رییس سابق دانشگاه صنعتی بیرجند ضمن تشکر از کلیه کارکنان و اساتید این دانشگاه، ادامه داد: مطمئن هستم با حضور دکتر هاشمی به این دانشگاه عزت و احترام خواهد داد و دانشگاه جای اصلی خود را در کشور پیدا خواهد کرد.
همچنین در ادامه این مراسم دکتر هداوندی عضو هیئت علمی مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی بیرجند با تاکید بر اینکه استان خراسان جنوبی ظرفیت های خوبی برای برقراری ارتباط با کشور های مرزی مجاور است، اظهار کرد: دانشگاه صنعتی بیرجند به عنوان تنها دانشگاه صنعتی شرق کشور،توانسته با جذب بهترین اساتید در رشته های مختلف می‌تواند در جایگاه مناسبی از نظر پژوهشی در کشور دارا باشد.
پس از سخنرانی دکتر هداوندی، امین سرابی به نمایندگی از دانشجویان دانشگاه صنعتی بیرجند، انتقادات و پیشنهادات دانشجویان را طی یک بیانیه قرائت کرد.
حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دانشگاه صنعتی بیرجند ظرفیت های خوبی را دارد، خاطرنشان کرد: این دانشگاه نیاز به توجه بیشتری دارد و قطعا می‌تواند نقش موثری در پیشرفت علمی کشور داشته باشد.
در پایان این مراسم جناب آقای دکتر شمس بخش مشاور محترم وزارت علوم تحقیقات و فناوری با بیان اینکه از حضور در شهر بیرجند مخصوصا دانشگاه صنعتی بیرجند خوشحال هستم، افزود: از زحمات روسای پیشین این دانشگاه مخصوصا جناب دکتر مهرشاد تقدیر و تشکر می کنم و امیدوارم که دکتر هاشمی بتوانند این دانشگاه را در مسیری که در شان دانشجویان و دانشگاه است پیش ببرند.

Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۵۶۰