چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۷
اخبار ورزشی ۲۵ مهرماه

بانوان کاراته‌کای استان در میدان رقابت‌های کشوری/ اسکیت‌‌بازان استان به مسابقات کشوری می‌روند

ورزشکاران خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی کشور هماورد برترین‌های ایران می‌شوند.
بانوان کاراته‌کای استان در میدان رقابت‌های کشوری/ اسکیت‌‌بازان استان به مسابقات کشوری می‌روند
 
به گزارش گروه ورزشی خراسان‌تایم به نقل از خبرگزاری فارس، در مسابقات بین‌المللی سبک‌های آزاد جام پایتخت بانوان کاراته‌کای خراسان‌جنوبی هماورد برترین‌های ایران می‌شوند.
در این ماراتن بین‌المللی هانیه حسن‌زاده، مائده شوشتری، افسانه رضایی با مربیگری فاطمه‌سادات براتی از 26 تا 27 مهرماه در تهران برای کسب مدال‌های رنگی روی تاتامی رقابت‌ها می‌روند.
اسکیت‌بازان خراسان‌جنوبی در مسابقات قهرمانی دستجات آزاد کشور شاخه اسپید‌اسلالوم رودرروی برترین‌های ایران صف‌آرایی می‌کنند.
این دوره از رقابت‌ها به مناسبت هفته تربیت‌بدنی از ۲۶ تا ۲۸ مهرماه در آکادمی ملی اسکیت تهران برگزار و امیرحسین اعتمادی و محمدمنیب احمدی‌مقدم به نمایندگی از خراسان‌جنوبی به رقابت می‌پردازند.
 گفتنی است، اسکیت‌بازان خراسان‌جنوبی در مسابقات تیرماه اسپیداسلالوم قهرمانی کشور به میزبانی نوشهر مقام سوم رقابت‌ها را به دست آورده و به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
در مسابقات قهرمانی کشوری دارت انجمن‌های ورزشی کشور تیم خراسان‌جنوبی برای کسب مدال‌های رنگی سیبل رقابت‌ها را هدف‌گیری می‌کند.
این دوره از رقابت‌ها ۲۶ مهرماه به میربانی شهر رشت مرکز استان گیلان برگزار می‌شود و زهرا محمدزاده و اکبر زاده به‌عنوان دارترهای خراسان‌جنوبی برای کسب مقام‌های قهرمانی به مصاف برترین‌های ایران می‌روند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۶۸۲
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , مسابقات , کاراته‌کا