سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۱
مسئول موکب حمل و نقل و پشتیبانی مواکب خراسان جنوبی:

۱۰۵ کامیون برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین از خراسان جنوبی به عراق اعزام شد

مسئول موکب حمل و نقل و پشتیبانی مواکب خراسان جنوبی گفت: ۱۰۵ دستگاه کامیون و تریلی به منظور حمل اقلام ۳۸ موکب و خدمات نانوایی و خدمت‌رسانی به زائران اربعین به کشور عراق اعزام شد.
۱۰۵ کامیون برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین از خراسان جنوبی به عراق اعزام شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، محمدرضا الهی با اشاره به خدمات پشتیبانی و حمل و نقل موکب قافله سالار کربلا اظهار داشت: امسال موکب قافله سالار کربلا برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی خدمات خوبی انجام می‌دهد.
وی از اعزام 105 دستگاه کامیون و تریلی به منظور حمل اقلام موکب‌ها، خدمات نانوایی و خدمت‌رسانی به زائران اربعین به کشور عراق خبر داد و گفت: مجوز خروج این تعداد تریلی و کامیون از مرز صادر شده است.
مسئول موکب حمل و نقل و پشتیبانی مواکب خراسان جنوبی بیان کرد: این تعداد کامیون و تریلی جهت حمل اقلام 38 موکب اسکان، پذیرایی، خدماتی و نانوایی به کشور عراق اعزام شد.
الهی با اشاره به اعزام اتوبوس برای انتقال خادمین در کشور عراق  تصریح کرد: 15 دستگاه اتوبوس نیز برای انتقال خادمین و زائران به کشور عراق اعزام شد.
وی خاطرنشان کرد: جا دارد در اینجا در زمینه تامین کامیون و تریلی و صدور مجوز از مدیرکل سازمان حمل نقل جاده‌ای خراسان جنوبی و مدیرکل گمرکات استان خراسان جنوبی تقدیر و تشکر کنیم.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۸۶۱
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اربعین , موکب