سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۰
مدیرکل حج و زیارت خراسان‌جنوبی خبر داد:

صدور ویزا در خراسان جنوبی تمدید شد

مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی از تمدید صدور ویزا برای زائران اربعین در استان خبر داد و گفت: با رایزنی‌هایی انجام شده هیئت کنسولگری عراق در استان تا آخر هفته حضور دارند تا کار ویزای زائران انجام شود.
صدور ویزا در خراسان جنوبی تمدید شد
 
به گزارش گروه اجتماعی خراسان‌تایم به نقل از تسنیم، ابوالفضل نوفرستی از تمدید حضور هیئت کنسولگری عراق در بیرجند خبر داد و اظهار داشت: روز گذشته اتمام ماموریت هیئت کنسولگری عراق در استان بود که با رایزنی‌های انجام شده مدت حضور آنها در بیرجند تمدید شد. 
وی افزود: 41 دفتر خدمات زیارتی ثابت و سیار در خراسان جنوبی فعالیت داشته و برای سهولت در ثبت نام دفاتر خدمات زیارتی را در مناطق و بخش‌های استان ایجاد کردیم تا زائران برای ثبت نام نیازی به مراجعه به مرکز استان نداشته باشند.
مدیرکل حج و زیارت خراسان جنوبی گفت: همه زائران که در سامانه سماح ثبت نام کردند موفق به اخذ ویزا برای اربعین شدند و زمان اخذ ویزا بین 48 تا 72 ساعت اعلام شد.
نوفرستی با بیان اینکه تاکنون 22 هزار نفر برای مراسم پیاده‌روی اربعین ثبت نام کرده که افزایش 35 درصدی نسبت به سال گذشته را نشان می‌هد، افزود: مرز جذابه و مهران برای تردد زائران استان تعیین شده که استقبال زائران از مرز مهران بیشتر بوده است.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۸۸۹۰
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اربعین , ویزا , سامانه سماح