پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۸
فرماندار نهبندان گفت:

83 طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری در نهبندان اجرا شد

فرماندار نهبندان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 83 طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری با پرداخت 14 میلیارد و 703 میلیون تومان در این شهرستان اجرا شد.
83 طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری در نهبندان اجرا شد
 
به گزارش گروه اقتصادی خراسان‌تایم به نقل از ایرنا، ماشاءالله کریمان خراسانی روز چهارشنبه در همایش شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی نهبندان افزود: با اجرای این تعداد طرح برای 341 نفر در شهرستان شغل ایجاد شد.
وی بیان کرد: ابتدای ورودم به شهرستان در خردادماه اسمال از این محل فقط 442 میلیون تومان در قالب پنج طرح تسهیلات به عشایر و روستاییان پرداخت شده بود.
کریمان خراسانی با بیان اینکه 114 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری به خراسان جنوبی اختصاص یافته است گفت: از این میزان 8.6 درصد یعنی 9 میلیارد و 800 میلیون تومان سهم نهبندان بود که با تلاش های صورت گرفته بیش از سهمیه شهرستان را جذب کردیم.
وی اضافه کرد: از نظر مقایسه ای وضعیت ما در زمینه پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری بهتر از سایر شهرستان های استان است.
فرماندار نهبندان با تاکید بر اینکه امروز اشتغال به دغدغه جدی مسئولان تبدیل شده است، اضافه کرد: دولت تمام هم و غم خود را روی اشتغال گذاشته و تسهیلات خوبی برای اشتغال در شهرستان در حال پرداخت است، شوراهای اسلامی مردم را نسبت به پرداخت تسهیلات خوبی که دولت برای ایجاد اشتغال پرداخت می کند، آگاه کنند.
کریمان خراسانی عنوان کرد: دغدغه و پیگیری مجدانه ما برای نتیجه بخش بودن اقدامات در حوزه اشتغال است و به این دلیل است که دستگاه ها باید پای کار باشند و ما نیز برای پیگیری اشتغال در شهر و روستا به آنها کمک می دهیم.
وی اظهار داشت: ایجاد اشتغال جدید و پایدار یکی از اولویت های مهم دولت تدبیر و امید است، این شهرستان دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بالایی در زمینه اشتغال روستائیان و عشایر دارد.
کریمان خراسانی با بیان اینکه شوراهای اسلامی به عنوان یکی از ارکان مهم در تصمیم گیری های اداره کشور نقش مهمی در عمران و آبادانی شهرها و روستاها ایفا می کنند، گفت: شوراها به عنوان بازوان مردم می توانند در کنار دولت و با همکاری نزدیک با یکدیگر بسیاری از مشکلات را حل کنند.
وی اضافه کرد: شوراها در مجموعه شهرستان توانسته اند عملکرد خوبی از خود نشان دهند و بار سنگینی را از دوش دولت بردارند.

انتهای پیام/4
Share/Save/Bookmark
کد مطلب:۱۹۰۹۳
کلمات کليدی: خراسان‌تایم , اشتغال , تسهیلات